Witajcie. Jako, ze nie mam porównania ze 100% pewnym i sprawnym silnikiem, to czy praca silnika w naszych 660 powinna przypominac dzwiek jakiejs snopowiązałki? Sorki za okreslenie
Slychac jakis terkot z silnika itd...
Nie mam pojecia jak to okreslic? Moze nagrac na video z dobrym dzwiekiem, czy jakos tak? Najprościej mówiąc, to dźwięk raczej przypomina klekot. Silnik ma niemały przebieg - 47 tys. mil, co daje gdzieś 75 kkm. Ale moc jest spoko - moto idzie jak burza.
Slychac jakis terkot z silnika itd...Nie mam pojecia jak to okreslic? Moze nagrac na video z dobrym dzwiekiem, czy jakos tak? Najprościej mówiąc, to dźwięk raczej przypomina klekot. Silnik ma niemały przebieg - 47 tys. mil, co daje gdzieś 75 kkm. Ale moc jest spoko - moto idzie jak burza.
, to zapodam filmik i wrzucę go na YT.
. A olej bierze napewno bo jak zakręcę trochę wyżej tj. ok 6tys. obrotów to kopci. Po wymianie na minerał powinno być lepiej? (chodzi mi o mniejsze spożycie i mniej dymu
Komentarz