Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Temperatura wody w XTZ 660 Tenere. PROSZĘ O ODP.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Temperatura wody w XTZ 660 Tenere. PROSZĘ O ODP.

    Witam
    Chciał bym się dowiedzieć czy to normalne czy nie ponieważ nigdy nie zwracałem na to uwagi a 660-tke posiadam od niedawna, a mianowicie chodzi o to że odpaliłem Tenerke dzisiaj po długiej przerwie zimowej i zwróciłem uwagę że przy normalnych obrotach na postoju temperatura wody rośnie aż do włączenia się wentylatora od chłodnicy. I pytanie czy powinna temperatura się podnosić podczas normalnych obrotów na postoju aż do tego stopnia?? Rozumiem przy dużych obrotach podczas jazdy ale na postoju ??
    Proszę o odpowiedz.
    Pozdrawiam

    #2
    Jest ok. Mimo że jest chlodnica, to na postoju nie ma przepływu powietrza, które chłodzi. Nie masz się czym martwić.
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    Komentarz


      #3
      Jasne że jest ok ponieważ to oznacza że masz w pełni sprawny układ chłodzenia nawet w niskich temperaturach otoczenia

      Komentarz


        #4
        Bo szczerze mowiąc to nigdy nie zwracałem na to uwagi a dzisiaj stojac kolo tego motoru jak go odpalilem zastanowilo mnie to ale dzieki bardzo za odpowiedz

        Komentarz


          #5
          Jak najbardziej ok. Dodatkowo po nagrzaniu wsiądź na moto i ustal prędkość na ponad 50 km/h a zobaczysz jak obecnych warunkach temperatura szybko spadnie.

          Przy okazji pozdrawiam sąsiada
          sigpic

          Komentarz

          Pracuję...
          X