Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Łancuch rozrządu a przebieg...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Łancuch rozrządu a przebieg...

    Witam, kupiłem drugi motor XT 600 43f z 85r w 100% orginalną, jej poprzedni właściciel stwierdził że ma uszkodzony silnik bo pluje olejem na wszystkie strony i wyrwałem ja w bardzo okazyjnej cenie (1000zl).
    Dodam że posiadal ja 10 lat a sprowadzil ja od pierwszego wlasciciela z niemiec i zrobil na niej kilkaset km ponieważ pracuje za granica i w polsce bywa okazyjnie.
    Po wyjeciu silnika musze stwierdzic ze jest w bardzo dobrym stanie , luzy na sworzniu i korbowodzie praktycznie zerowe, kompresja taka ze bez dekompresji mozna stanac i skakac po kickstarterze a on nawet nie drgnie. Napinacz rozrządu jest w połowie, rant na tarczy hamulcowej jest ledwo wyczuwalny a licznik wskazuje 17tys przebiegu. Z silnika spuscilem ponad 4 litry oleju a z tego co sie orientowalem to powinno byc 2l z groszem i pewnie dlatego walilo olejem. I tutaj pojawia się moje pytanie czy możliwe jest zeby te 17 tys było orginalnym przebiegiem?

    #2
    Nie wierz w cuda. Jesli by tak bylo nikt by jej nie puscil za 1000zl. Pewnosci oczywiscie nie ma, trzebaby bylo wykonac szczegolowe pomiary by miec pewnosc.
    Take care of your Tenere she will take care of you

    http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

    Komentarz


      #3
      Wiesz koleś pracuje w norwegi i na kase nie narzeka a w garażu stał jeszcze trampek na którym jezdzi po przyjezdzie do polski "bo jego nie trzeba odpalac z kopa". Może po prostu yamaszka mu zajmowala miejsce ich cial sie pozbyc.

      Komentarz


        #4
        fd91322256_sa_na_tym_swiecie_rzeczy.jpg

        Komentarz

        Pracuję...
        X