Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Po wymianie silnika nie odpaliła

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Kto wie, od czego jest ta dioda?
    Czy ona występuje zamiast bezpiecznika wentylatora?
    Ja u siebie nigdy żadnej nie znalazłem...

    Komentarz


      #17
      Wielkie dzięki za wszelakie rady i porady. Wczoraj gdy stwierdziłem że trzeba zobaczyć czy może tdm ma inny kąt zapłonu, przyszedłem do garażu i stwierdziłem że jeszcze raz spróbuję odpalić i jakie było moje zdziwienie odpaliła od strzału. Wpierw standardowo na jeden ale po chwili już normalnie. Zaczynam składać resztę i jak pogoda pozwoli to jutro trochę pobrykam po okolicy.

      Komentarz


        #18
        Mocno to dziwne, więc sugeruję nie odjeżdżać zbyt daleko od garażu.

        Komentarz


          #19
          Odjechał i nie wrócił, czy wszystko w porządku i brakuje czasu na forum, bo kilometry nawija?

          Komentarz


            #20
            Pojechał i wrócił a na forum trochę czasu brakło bo się alkoholizował moto chodzi wspaniale skrzynia biegów dosłownie jak masełko, mocy więcej to i uciechy więcej. W porównaniu do poprzedniego silnika to przy tej samej zębatce przedniej i tylnej moto jak już ktoś opisywał szybsze oraz bardziej zrywne. Po przejechaniu mej standardowej trasy odczucie jakby moto dosłownie płynęło, czyli banan od ucha do ucha.

            Komentarz


              #21
              Hehe, to witam w klubie.
              Dodajmy do tego dłuższą 4 i 5 i na trasie robi się bajka w porównaniu do 750
              Wielu bezawaryjnych kilometrów życzę.

              Komentarz


                #22
                Skoro już o biegach dłuższych to że się spytam jak z spalaniem bo na poprzednim silniku zapakowany na maksa+ ja czyli 140kg no i żona wychodziło około 7,5 l. Natomiast dojazd do pracy przez miasto poniżej 6 l. Jakie doświadczenia posiadacie. Piszcie jestem ciekaw.

                Komentarz


                  #23
                  Gratuluję udanej transplantacji!
                  Nie rób tego dzisiaj, co możesz odłożyć na jutro. Czy jakoś tak...

                  Komentarz


                    #24
                    Przepraszam że odgrzewam temat mojej transplantacji. Chodzi oto że zrobiło się ciepło więc postanowiłem pogonić teresę po A1 i się zdziwiłem bo tylko do 140 i ani grosza więcej. Czy to może być sprawka tego że zostawiłem stare gaźniki czy coś innego

                    Komentarz


                      #25
                      No to trochę dziwne.
                      Ja mam gaźniki z XTZ, ale wnętrzności włożyłem z TDM.
                      Są troszkę większe i to może być powodem.

                      Moja na standardowych zębatkach z Tenerki śmiga do 160km/h bez zająknięcia, a jak ją dłużej proszę, to czasami się udaje do 180km/h.
                      Ale przy 180 to na obrotomierzu pod 7000.
                      Przy 4000obr jest na blacie jakieś 110km/h, 4500 to 120, 5000 to 130 itd. więc będę pewnie w tym sezonie zmieniał zębatki jeśli się da.

                      Spalania jeszcze nie udało mi się zmierzyć solidnie, ale właśnie wyjeżdżam zbiornik po tankowaniu kontrolnym.
                      Cudów się nie spodziewam, bo ręki lekkiej nie mam , ale jak z MZ-kami w ubiegłym roku zrobiłem 300km, to spalanie wyszło ok 4l/100km

                      Komentarz


                        #26
                        Zamieszczone przez gryzlii4 Zobacz posta
                        Przepraszam że odgrzewam temat mojej transplantacji. Chodzi oto że zrobiło się ciepło więc postanowiłem pogonić teresę po A1 i się zdziwiłem bo tylko do 140 i ani grosza więcej. Czy to może być sprawka tego że zostawiłem stare gaźniki czy coś innego
                        Gaźniki, za mało dają mikstury.
                        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                        Komentarz


                          #27
                          Dzięki za odpowiedź. Poszukam różnic w gaźnikach i coś muszę z tym zrobić.

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X