Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

gumowe przewody pry silniku xtz 660

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] gumowe przewody pry silniku xtz 660

    Witam, Wesołych Zdrowych Świąt , potrzebuje rady fachowca więc pytam :
    podczas zimowej zabawy z moją xtz 660 z 1993 dotarłem do dziwnego przewodu który biegnie w centralnej części motocykla przy silniku, pod gaźnikiem pomiędzy airboxem a rozrusznikiem ,jest od dołu zaślepiony i widać że był wcześniej od góry gdzies podpięty bo opaska jest i ślad po ścisku , tak sobie wisi w powietrzu i mimo usilnych starań nie odnalazłem docelowego miejsca gdzie wpiąć ten przewód , dodam że spod zaślepki wylała się woda z olejem .... przewod.jpgprzewod2.jpg

    #2
    Wężyk idzie od airboxa, to tzw odma, czyli miejsce na skropliny z pudełka na filtr powietrza

    Numer 29 na obrazku:

    1f877db25325ee6475caf3e32206cd90.jpg
    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

    Komentarz


      #3
      miejsce odmy jest już zajęte przez wężyk łączący się z trójnikiem w taki sposób ze jeden koniec to właśnie odma drugi gaźnik a trzeci wolny pod silnikiem , albo ktoś to tak połączył celowo albo omyłkowo na chwile obecną dalej jest to dla mnie zagadką czerwone strzałki to wężyki od trójnika łączące się z odmą a niebieska to wolny przewód niewiadomego zastosowaniaairbox dma.jpg

      Komentarz

      Pracuję...
      X