Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Osłona przedniej tarczy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Osłona przedniej tarczy

    Pytam, po co ona komu? Po ostatnim zapied...niu po mieście moja tarcza aż zmieniła barwę - na 100% klocki idealnie odbijają i nic się nie przycina (fakt, że klocki o kand dupy potłuc, żywcem wyciągnięte z Kowalowego starego zawiasu, więc trzeba zmienić na złote). Czyli ten plasticzek na pewno nie pomaga w chłodzeniu. W KLE 500 od '94 zrezygnowano z takiej osłony (jednostronnej, a nie takiej otulającej jak w XT/XTZ) z powodu częstego przegrzewania się tarczy i wydano zalecenie demontażu w poprzednich wersjach. W tenerkach widzę trzepali to również w nowszych XTZ660/750. Po co to? Co niby taka osłona wnosi poza wyglądem? Że co, że błoto na tarcze nie leci? W TT, WR i innych motocyklach do typowej orki nie widzę tego chorego patentu. Ja ten badziew wywalam

    #2
    Wizualnie powiększają tarcze i to chyba jedyna ich funkcja Ja mam zdjęte w ST, ale heble i tak są słabe

    - - - Zaktualizowano - - -

    Wizualnie powiększają tarcze i to chyba jedyna ich funkcja Ja mam zdjęte w ST, ale heble i tak są słabe

    Komentarz


      #3
      Trawa/chaszcze sie nie wkręcają w tarcze Ja mam obie osłony i nie zauwazylem zeby sie tarcze przegrzewały... w sumie to nie hamowałem awaryjnie ze 160 do 0 a w innych sytuacjach chyba nic im nie bedzie...
      Enduro nie klęka
      R 1100 GS '99 - limonka
      Pajero 3.2 DiD '03

      Komentarz

      Pracuję...
      X