Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ślizg łańcucha

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    czy coś ruszyło się w tym temacie? też bym kupił taki ślizg jak ruszy produkcja ehehe

    Komentarz


      #17
      Na razie brak podstawowego elementu - czasu

      Komentarz


        #18
        Zamieszczone przez Krzsiek Zobacz posta
        Projekt jest prototypem i na dodatek rękodziełem, jak się sprawdza w życiu jeszcze nie wiem. Testy przede mną.

        Co do wykonania, nie wykluczam, ze mógłbym, lecz nie mogę podać konkretnego terminu. Zapewne nie wcześniej niż w połowie maja.

        @Szymek1960
        To przykręcane do wahacza jest z blachy stalowej.
        Korytko tez jest z blachy a ścianki pochylone są do wewnątrz. Tworzywo tez ma skośne boki.
        Jedno w drugie jest wciśnięte i zabezpieczone z drugiej strony przed wysunięciem.

        a jest szansa na zwymiarowanie dokładnie tego co zrobiłes, własnie mi padł i zaraz cos musze kupic zrobic , a może by sie dało cos takiego zamówic gdzie w ilości 5-10 szt, podejme sie tego
        ale potrzebował bym wymiarów
        warmik

        Komentarz


          #19
          Ze zdobyciem wymiarów nie będzie łatwo, bo wymagałoby to rozbierania moto.
          Skontaktuj się z szynszylem. jakiś czas temu wspominał, że coś takiego będzie robił.

          Komentarz


            #20
            Usunięte na żądanie użytkownika

            Komentarz


              #21
              Plastik to nylon, tworzywo przemysłowe inaczej zwane polyamidem. Coś na ten temat np tu: http://www.poliamid.waw.pl/
              Robią z tego części maszyn, sprzedają w postaci prętów, płyt itd. W moim przypadku był to kawałek płyty grubości 10mm

              A mocowanie, rynienka w której to siedzi ma pochyle boki, coś w tym stylu /__\, plastik tez. Plastik jest wsunięty w rynienkę i w 2 miejscach boki rynienki są zagięte w miejscach gdzie w plastiku z boku są rowki. Widać to na focie w poście #9.
              Nitów nie ma żadnych.

              Komentarz


                #22
                Usunięte na żądanie użytkownika

                Komentarz


                  #23
                  Witam

                  Jak wyglÄ…da temat?
                  Czy może ktoś ( Krzysiek ) miał czas aby wyprodukować kilka sztuk lub zwymiarować?
                  Jestem mocno zainteresowany, ponieważ mój ślizg się właśnie skończył .

                  Pozdrawiam i czekam na info.

                  Komentarz


                    #24
                    Zamieszczone przez Patik Zobacz posta
                    Witam
                    Jak wyglÄ…da temat?
                    Pozdrawiam i czekam na info.
                    Tutaj masz pierwszą odpowiedź: http://xtzclub.pl/forums/26-Powitalnia
                    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                    Komentarz


                      #25
                      Moj slizg sie konczy....
                      Enduro nie klęka
                      R 1100 GS '99 - limonka
                      Pajero 3.2 DiD '03

                      Komentarz


                        #26
                        I ja byłbym chętny na zakup, ale temat chyba się skończył

                        Komentarz


                          #27
                          A czy ktoś z zainteresowanych pisał w tej sprawie do Pawła555, który robi gmole i centralki? Może by się podjął produkcji.
                          Poza tym Krzsiek w miarę dokładnie opisał jak to jest skonstruowane i gdzie kupić poliamid, tak więc spawarkę w dłoń i do roboty
                          "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                          Komentarz


                            #28
                            Ja dzis bede reanimowal moj slizg przy pomocy zywicy epoksydowej i wlokna - zobaczymy co z tego bedzie... jest go jeszcze troche tylko na koncach najbardziej sie zuzył...
                            Enduro nie klęka
                            R 1100 GS '99 - limonka
                            Pajero 3.2 DiD '03

                            Komentarz


                              #29
                              Daj znać co wyjdzie.
                              Z tego co widziałem w swoim, robione jest to z gumowatego tworzywa, przez lata przesiąkniętego olejem, w dodatku to moje popękało ze starości i rozpadało się w reku.

                              pzdro

                              Komentarz


                                #30
                                No moje jeszcze sie trzyma w małej teresce mialem wlasnie taki rzezbiony zywica (kupilem taki uzywany) i o dziwo słuzyl dlugo, pewnie jeszcze sluzy
                                Enduro nie klęka
                                R 1100 GS '99 - limonka
                                Pajero 3.2 DiD '03

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X