Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z filtrem powietrza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Problem z filtrem powietrza

    Mam problem z filtrami Hiflo. Kupiłem w sieci filtry i okazało się, że nie pasują. Nie mogę ich wsadzić tak aby pasowały na wyżłobienie, w którym jest uszczelka. Gdzieś to wszystko się nie schodzi tak jak powinno :/ Miał ktoś może podobny problem z tymi filtrami? Może trafiły mi się sztuki z jakiejś niedorobionej serii :/ Zastanawiam się czy rzeźbić coś z nimi czy próbować reklamować?!

    #2
    Pokaż linka do nich.
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      #3
      Miałem podobny problem ale z filtrami M-line(masakra). Kupiłem je tylko na pierwsze odpalenia moto w hali i też nie mogłem ich założyć-po prostu nie pasowały. Po męczarniach udało się. Cały złożony airbox z filtrami leżał sobie na półce, nie był zakładany tylko czekał na swoją kolej montażu. Ku mojemu zdziwieniu po kilku miesiącach obudowy tych filtrów popękały same z siebie Nie chcę krakać ale sprawdź czy faktycznie kupiłeś HIFLO. Jeżeli zdjęcia tych popękanych filtrów mogłyby ci pomóc daj znać (np. w celach porównawczych).

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
        Pokaż linka do nich.
        Link do aukcji, na której kupiłem filtry:

        Filtry przyszły w opakowaniach Hiflo ale nie przyglądałem się im dokładnie czy gdzieś na samych filtrach jest napisany producent, oblookam je dokładnie i będę próbował reklamować, bo jeśli mają mi zaraz popękać to bez sensu taka robota.
        Ostatnio edytowany przez zzwierzchu; 2848.

        Komentarz

        PracujÄ™...
        X