Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gaźnik z xt600 do xtz660 podejdzie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Gaźnik z xt600 do xtz660 podejdzie?

    Witam,

    Jak w temacie, aktualny dostał luz na osławionej oście i takie pytanie się nasuwa czy te gaźniki xt do xtz są zamienne? Podobno ktoś tak robił, nawet na forum, ale nie mogłem odnaleźć wątku. Chodzi o korpusy w sumie, bo dysze, membrany itd. mam ok, do podmiany. Jeśli ktoś testował albo wie, od których roczników xt-eków ew. pasuje, to będę wdzięczny za informacje.

    Pozdrawiam
    L.

    #2
    Gażnik od XT 600 ma mniejsze srednice obu przepustnic więc nie sadzę by to się udało. Ale robić nie robiłem więc tak kategoryczny nie będę i powiem raczej się nie da.
    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

    Komentarz


      #3
      Zrobiłem kiedyś taki myk na jeden pilny wyjazd, wieczorem padła mi membrana a rano miałem startować. W garażu miałem pod ręką xt 3tb więc posłużył jako dawca. Ogólnie da się to zrobić bez problemu, ale efekty są poniżej oczekiwań.
      "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

      Komentarz


        #4
        Hej,

        Czyli, że z 3tb pasuje bez przeróbek, tzn. korpusy, średnice itp. są oki i nie trzeba nic docinać, uszczelniać? A dysze wymieniałeś, czy po prostu założyłeś tak jak jest?
        A efekty poniżej oczekiwań, tzn. dynamika? Nie miał pełnego zakresu obrotów, nie równo pracował? Jakby można coś więcej na temat byłoby super.
        Z góry dzięki.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez lukasz809b Zobacz posta
          Witam,

          Jak w temacie, aktualny dostał luz na osławionej oście i takie pytanie się nasuwa czy te gaźniki xt do xtz są zamienne? Podobno ktoś tak robił, nawet na forum, ale nie mogłem odnaleźć wątku. Chodzi o korpusy w sumie, bo dysze, membrany itd. mam ok, do podmiany. Jeśli ktoś testował albo wie, od których roczników xt-eków ew. pasuje, to będę wdzięczny za informacje.

          Pozdrawiam
          L.
          Nie lepiej zregenerować tylko kombinować? O regeneracji było już kilka tematów z danymi warsztatów.
          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

          Komentarz

          Pracuję...
          X