Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gaźnik kicha do air boxa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Gaźnik kicha do air boxa

    Witam!!!
    W dołączonym filmiku zamieszczam problem z moim moto. Gaźnik 'kicha" do air-boxa na wolnych obrotach, druga sprawa podczas jazdy próbnej zauważyłem gdy puszczę manetkę gazu strzela z tłumika jak z kałacha.



    Proszę o poradę co z tym fantem zrobić.
    Pozdr Grizzli

    #2
    Sprawdź szczelność przewodu podciśnieniowego, o ile takowy jest w małej teresie - daj opaski skręcane dla pewności no i sprawdź szczelność w okolicach króćców. Ogólnie poszukaj lewego powietrza. U mnie w dużej tak było właśnie. Jak gaźnik książkowo wyregulowany (skład mieszanki, poziom paliwa) to bym tak zrobił. Potem można dalej drążyć temat....zawór ssania, luz przepustnicy, itp. Na pewno pomoc tu znajdziesz - ja znalazłem

    Komentarz


      #3
      Sprawdzałeś przepustnicę podciśnieniową ?
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Witam, miałem ten sam problem. Jeśli w swoim moto masz wymienioną świecę oraz wyregulowany gaźnik i zawory, to najprawdopodobniej przyczyną jest wyrobiona ośka przepustnicy w gaźniku.
        20130406_172152.jpg
        temat ten nie jednokrotnie był poruszany na forum
        http://www.xtzclub.pl/search.php?searchid=837267

        Komentarz

        PracujÄ™...
        X