Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[660] Gaźnik

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    No rozumiem ale gdzie taki gaźnik szukać ? Bo jak patrzałem to tylko na ebayu i to za 900 zł ;/

    Komentarz


      #17
      W 2011, czy 12 na allegro był gaźnik od baghiry za 150zł. Niewiarygodnie niska cena, trzeba było go brać bez zastanowienia i trzymać na półce. No chyba że jednak nie pasuje, od tamtego czasu nie wnikałem. A od raptora nic by nie przycudował żeby podeszło? Patrzyłeś w tym kierunku?
      Ostatnio edytowany przez małoś86; 2539.

      Komentarz


        #18
        Yamaszkę mam od sierpnia więc w 2011 to nawet o niej nie myślałem A od raptora jeszcze droższe :/

        - - - Zaktualizowano - - -

        Właśnie co znalazłem na ebayu to był od MZ baghiry/scorpiona

        Komentarz


          #19
          od raptora 2002-2007 w Usa są po niecałe 100$ tylko nie wiem czy pasują. Jak coś to mogę taki przywieźć bo akurat do połowy marca jestem w Detroit. Szczegóły jak coś na pisz priva
          Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

          Komentarz


            #20
            Coś mi się kojarzy, że raptor ma jeden gaźnik z jedną gardzielą a nie podwójny jak w xtz ale trzeba to sprawdzić
            Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
            Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

            Komentarz


              #21
              Zamieszczone przez piotr13 Zobacz posta
              Coś mi się kojarzy, że raptor ma jeden gaźnik z jedną gardzielą a nie podwójny jak w xtz ale trzeba to sprawdzić
              Googiel podpowiada, że to inna bajka. I raczej nie podejdzie. Choćby dlatego, ze doloty w głowicy kładziaka i motocykla mają inne przekroje. Może da sie z tym życ. Może należałoby przeszczepić głowice. Może spalanie i oddawanie mocy będzie zupełnie inne. Możliwe, ze można by przy tej okazji przeczepić cylinder o większej pojemności. A może poszli do lasu

              Komentarz


                #22
                http://olx.pl/oferta/czesci-xtz-660-...tml#525b9385ea gaznik 300 zł

                Komentarz


                  #23
                  no i temat chyba do zamkniecia w końcu.

                  Komentarz


                    #24
                    Prince daj spokój ja dostaje 130 zł miesięcznie z praktyk a co te napisałeś to bym musiał mieć z 4 k

                    Komentarz


                      #25
                      Slacok kupiłem ten gaźnik i chuj ośka wyjebana :/

                      Komentarz


                        #26
                        Zamieszczone przez Aruś13 Zobacz posta
                        Slacok kupiłem ten gaźnik i chuj ośka wyjebana :/
                        To zwróć i szukaj następnego, przecież wiesz na co patrzeć.
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          #27
                          Zamieszczone przez Aruś13 Zobacz posta
                          Slacok kupiłem ten gaźnik i chuj ośka wyjebana :/
                          Nie bez przyczyny sprzedający również w zeszłym roku szukał gaźnika do małej tereferki

                          Komentarz


                            #28
                            Chłopaki nia ma tragedii założyłem go słychać lekko przy ruszaniu tam lekko tak drży ale tragedii nie ma ważne że równo chodzi i nie strzela

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X