Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[750] Teresa mi nie ssie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Teresa mi nie ssie

    Dobra, zainteresowałem tytułem więc do rzeczy.
    Po wyciągnięciu ssania nie utrzymuje się tam gdzie się je puści tylko wraca z powrotem. Kończy się to tak, że jak chce, żeby pochodziła na ssaniu dłużej niż 5 sekund to muszę trzymać ssanie w górze.

    Z innej beczki ostatnio na zimnym silniku po nocce kicha trochę - na zewnątrz stoi i się przeziębiła. Na ciepłym silniku nie ma tego efektu:


    zielony jestem, ale 2 rączki mam - dużo sam ogarniam tylko podpowiedzi potrzebuje gdzie szukać. Podpowiecie?

    #2
    W ssaniu jest kulka i ta kulka się zacina, u mnie (660) pomogło zalanie tego WD-40 i sprężone powietrze.
    Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

    Komentarz


      #3
      Dzieki nemo. Popatrze i dam znac.

      Komentarz


        #4
        ściągnąłem boczki, bak, airboxa po czym mnie natchnęło.... kulka jest w dźwigni przy kierownicy. Wyciągnąłem, przeczyściłem, ssanie działa

        Komentarz


          #5
          Ma za niskie obroty i na zimnym przylewa go za bardzo dlatego prycha.
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Mas3 sorry, że nie napisałem tego dokładniej, oczywiście chodziło o tę kulkę przy tłoczku za który wyciąga się ssanie. Oszczędziłbym Ci roboty ze ściąganiem wszystkiego. Nastepnym razem będę bardziej dokładny w opisywaniu rozwiązań
            Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

            Komentarz


              #7
              się przejmujesz nemo, nie ma za co sorrować - jakby mi się chciało jakiś manual przejrzeć to pewnie by się obyło bez rozbiórki. Przynajmniej miałem niewielki przegląd

              marcinjunak - dzięki. Na ciepłym jest ok więc nie tykam bo zepsuje. Jak się pogorszy to zacznę kombinować

              Komentarz


                #8
                tak btw, mas3 może dogadalibyśmy się co do fromborka? Jeśli masz chęć na towarzystwo to odezwij się na priv
                Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

                Komentarz

                Pracuję...
                X