Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Obniżona ST

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #61
    Się chyba już wyjaśniło. Oczywiście była to rzecz, której Bartek wogóle nie brał pod uwagę, ale to sam zaraz opisze.
    No heaven... no hell... only motór i Bartas

    Komentarz


      #62
      może test długości przy jednakowym nacisku np 80kg ?
      http://www.informatyzacja.com

      Komentarz


        #63
        No niech opisuje w końcu!!!
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          #64
          Siedzieliśmy dzisiaj z Anią parę ładnych godzin przy ST. Założyliśmy wahacz i inne duperele, pare razy przekładanie amortyzatorów. Jak się później okazało, wystarczyło w zasadzie podkręcić amortyzator na regulacji sprężyny. Motocykl zaczął odbijać na amorku, nieco urósł. Zdjęcia poniżej:



          Nie brałem pod uwagę różnicy w napięciu sprężyny, mierzyłem ramę i inne szczegóły... A Ania od początku mówiła- wina amortyzatora i to podstawowa, drobna różnica A ja wszędzie węszę podstęp
          Na Lukassa amorku motocykl jest bardziej miękki, a moim amorku bardziej sztywny. Myslę, że jest to wynikiem wypracowania w jakimś stopniu- polatam w terenie i się wyrobi
          Myślę, że chyba wystarczy poszukiwań i jest ok? Co myślicie?
          sigpic
          "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

          "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

          Komentarz


            #65
            Nie mów, że miałeś rozkręcony amor? Tyle trudu a wystarczyło wyregulować napięcie wstępne sprężyny.
            BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
            YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


            Ja tu tylko sprzątam

            Komentarz


              #66
              Ja pierdziu...
              sigpic

              Komentarz


                #67
                Nom, ale przy okazji wyczyściliśmy dzwigienki, wahacz itp... takie hobby
                sigpic
                "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                Komentarz


                  #68
                  Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
                  Siedzieliśmy dzisiaj z Anią parę ładnych godzin przy ST. Założyliśmy wahacz i inne duperele, pare razy przekładanie amortyzatorów. Jak się później okazało, wystarczyło w zasadzie podkręcić amortyzator na regulacji sprężyny. Motocykl zaczął odbijać na amorku, nieco urósł.

                  Nie brałem pod uwagę różnicy w napięciu sprężyny, mierzyłem ramę i inne szczegóły... A Ania od początku mówiła- wina amortyzatora i to podstawowa, drobna różnica A ja wszędzie węszę podstęp
                  A bo Ania ma dużą mniejszą wiedzę i po prostu zasugerowała podstawową rzecz.
                  No heaven... no hell... only motór i Bartas

                  Komentarz


                    #69
                    no widzisz Bartoszu a pisałem ci na gg ze to moze byc problem sprezyny od amora byłem blisko a ty sie upierałes ,ze to nie to hehehe . dobrze ze juz wszystko sie wyjasniło . nareszcie przespisz cała noc spokojnie
                    CBX 650 , Seven Fifty CB 750, KLR Tengai 650, XTZ 750 Super Tenere , Tundercat )))

                    Komentarz


                      #70
                      Hehe jeszcze nie do końca spokojnie Kolektory nie chcą zejść, mimo odkręcenia nakrętek
                      sigpic
                      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                      Komentarz


                        #71
                        Usunięte na żądanie użytkownika

                        Komentarz


                          #72
                          Hehe Dzieki Szymek za pomoc
                          sigpic
                          "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                          "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X