Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O Damie w Kirgistanie, czyli Azja Centralna lipiec 2013

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    A hu..ja, nie wpuszczę go
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #47
      e) i nikt się nie napierdoli jak świnia

      Komentarz


        #48
        Nie trzeba będzie z dyskoteki wiać wcześniej bo koledzy podłe chamy awanturę z lokalsami rozkręcili.

        Komentarz


          #49
          Marcin, czekamy na relacje!
          Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
          Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

          Komentarz


            #50
            Wy go kurwa nie podpuszczajcie bo naprawdę pojedzie. KTM się spierdoli a kolejna jego wyprawa będzie do Austrii z pytaniem WHY?????????
            I po co te zgryzoty?
            Ostatnio edytowany przez advradek; 76.

            Komentarz


              #51
              Zamieszczone przez advradek Zobacz posta
              Wy go kurwa nie podpuszczajcie bo naprawdę pojedzie. KTM się spierdoli a kolejna jego wyprawa będzie do Austrii z pytaniem WHY?????????
              I po co te zgryzoty?
              Te ich teresy super hiper dakarowe do Austrii by jechały cały tydzień a ja chciałem na weekend sobie wyskoczyć
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #52
                Zamieszczone przez ofca234 Zobacz posta
                Marcin, czekamy na relacje!

                Samotnej wyprawy Marcina po Maroku raczej nie będzie, bo....... kto by słuchał marudzenia?
                hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                Komentarz


                  #53
                  ja w niego wierze. ciagle czytam jaki to KTM to motocykl dla mezczyzn a nie dla bab a wiadomo, ze mezczyzni nie rzucaja slow na wiatr.

                  sa hotele? sa! mozna jechac.

                  nie moge sie docekac juz tych fotek poscieli, labedzi ulozonych z recznikow, zblizen na szpilki pokojowki, opisow targowania ceny dywanu, etc
                  Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                  Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X