Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot wiosna 2023 Zarzecze 23-25.06.2023

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Było zacnie, jak to mówiłem, grupa się starzeje ale nadal trzyma władzę
    Do następnego.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      Zameldowany w domu o 17.00... dupa boli , ale trzyma fason...heheh... plecy trochę mocniej napierd.... .Podziękowania dla kierownika za organizację ... teraz jesienny kto i kiedy bierze na siebie ,żeby już w kalendarzu zaznaczyć...heheheh

      Komentarz


        Dzięki za organizację było super.

        Komentarz


          Fajnie że się spotkaliśmy, dzięki Siedlar za organizację i do następnego.

          Komentarz


            Trusek coś wspominał o Zalewie Sulejowskim ale dat jeszcze nie określono, było by bliżej dla wszystkich.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              Wróciłem ze zlotu , dzięki siedlar za robotę, Zalew Sulejowski OK

              Komentarz


                Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
                Wróciłem ze zlotu , dzięki siedlar za robotę, Zalew Sulejowski OK
                O panie, to dobra impra była na powrocie
                A i jeszcze jedno do wszytkich, nie dzwońcie do mnie i nie pytajcie jak było, trzeba było być a nie teraz wypytywać.
                Co było na spotkaniu zostaje na spotkaniu
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  A jak miało być, normalnie jak zawsze graliśmy w szachy i czytaliśmy książki

                  Komentarz


                    IMG_20230624_194223.jpgto się nazywa jechać na trzy baty

                    Komentarz


                      Dziękuję wszystkim za spotkanie. Pozdrawiam i do zaś

                      Komentarz


                        Wielkie dzięki dla orga! fajnie było!
                        jazda we mgle po górkach była świetna! .....jak już odpuściły stany lękowe.... ?

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez siedlar Zobacz posta
                          IMG_20230624_194223.jpgto się nazywa jechać na trzy baty
                          Różdżkaż
                          Papacool

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X