Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

5 zlot XTZ SK. PL. CZ Bojnice 1-3 czerwca 2012

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #76
    mi tam odpowiada, czeczen z chłopami obyty na tamtejszym terenie, tylko zrobić grupy do jazdy:
    -ogienzdupy
    -zwiedzamy.pl
    -piknik country
    i zróbmy wjazd, żeby zorganizować jakieś minimalne jedzonko, kóre bedzie zapewnione, a grupy powstałe na forum- niech każda zorganizuje nagrodę od siebie i ustali jeden konkurs. Dziękuje. Choćby nie wiem jak bysmy mieli mało czasu po pracy to w rok nam się uda coś zorganizować

    Komentarz


      #77
      ogienzdupy czyli hardoff wchodzę
      Enduro nie klęka
      R 1100 GS '99 - limonka
      Pajero 3.2 DiD '03

      Komentarz


        #78
        Dajcie troche czasu, a temat zlotu w PL2013 załozymy niebawem.
        Już widać kilku do pomocy i dobrze, bo musi być grubiej niż w Morsku, które to u naszych braci z SK i CZ zebrało najwyższe noty.
        Tak więc do sprway wrócimy niebawem.
        Pzdr dla wszystkich.

        Komentarz


          #79
          Panowie.... spokojnie
          Hard-off to możemy sobie zorganizować we własnym gronie zdecydowanym i przygotowanym na takie rozwiązanie
          Na taki zlot docierają ludzie z dużych odległości i raczej niewielu będzie miało zakusy (i opony) na pokonywanie jakiegoś trudnego terenu. Na taką imprezkę trzeba przygotować traski raczej spokojne - turystyczną i szutrową z momentami trudniejszymi ale do ominięcia np. jakiś bród z mostkiem obok
          Poczekamy spokojnie na propozycje lokalizacji i organizacji - jest silna grupa organizacyjna która podjęła się niełatwego zadania - będziemy proponować rozwiązani i pomagać w celu pomyślnego załatwieniu tematu

          Komentarz


            #80
            Ważne by nie zrobić błędu jak w sk. Przystanki i koryto przy ciekawych turystycznie obiektach a nie na parkingach w koziej wulce.
            Moim zdaniem tylko trasa soft. Jako takiego zacięcia do off`u u południowców nie zauważyłem (poza jednym ewenementem).
            P1140883.jpg

            Komentarz


              #81
              Na pierwszym Zlocie w SK w góry pojechało nas więcej

              Pzdr KOS

              Komentarz


                #82
                ale teraz wygoda bierze górę

                Komentarz

                Pracuję...
                X