Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Świetokrzyskie cz. II

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Świetokrzyskie cz. II

    Poniewaz bardzo sie podobala impreza u Czeczena, wiec mam nadzieje i switokrzyskie a niektorzy nie mogli by, to zapraszam na powtorke np 13-15 lipca, moge zagwarantowac KAWAŁEK lasu i TROSZKĘ wody
    jeden camping do spania, ale za to spore pole namiotowe, dwa pontony, miejsce na ognicho i grila, moze nawet bedzie rzucanie siekierami, bo sa tam ze 2.

    Off - trzebaby namowic czeczenka zeby cos tam ulozyl

    jesli macie ochote to robimy powtorke ))

    #2
    jeśli będę w Polsce, obiecuję być

    w końcu i ja się przejadę, a nie tylko picie i picie
    super Kacha !

    Komentarz


      #3
      Niestety mnie nie będzie. Trzeba się spakować na spokojnie na wyjazd (15.07 ruszamy)

      Komentarz


        #4
        Mozemy przesunac tydzien wczesniej

        Komentarz


          #5
          A kiedy Przemo i Erwin jadą do Albanii?
          Nie ukrywam, że mnię najlepiej pasowałby sierbień, ale postaram się dostosować
          "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez mOtOrynka Zobacz posta
            Mozemy przesunac tydzien wczesniej
            Koniecznie, mOtOrynko, koniecznie!! Bedziemy na pewno

            Artur, ruszamy 14-go lipca
            Sowizdrzał
            KTM 750 6T
            Nie wierz, nie bój się, nie proś!

            Komentarz


              #7
              Niezły plan
              Nie wiem jak będzie z czasem - szykuje mi się wyjazd rodzinny w lipcu i zaraz po tym szukanie najlepszej rakiji na bałkanach .... ale przygotowanie traski off w okolicach Brzezin to poezja
              Górki troszkę mniejsze ale za to jakie wspaniałe rzeki,żwirownie,bagienka,piaski, lasy i widokowo bardzo atrakcyjne
              Wystarczy że Jaca z domu wypuścisz na jakieś dwa dni i będzie traska jak malowana

              Komentarz


                #8
                Ja się piszę .KLE-kot już się niemoże doczekać
                Ostatnio edytowany przez remartus; 2781.

                Komentarz


                  #9
                  To i ja może zamiast dwóch kółek 'na nogi' (jak w Celinach czeczenowych) wezmę te dwa z silnikiem Blisko mam z każdego miejsca...
                  Ostatnio edytowany przez ruda; 2521.
                  Potrzeba włóczęgi wchodzi w krew. O, wiem dobrze, od dawna mam tę truciznę w żyłach.
                  [Mój chłopak, motor i ja, Halina Korolec-Bujakowska]

                  Komentarz


                    #10
                    To ja już teraz się deklaruję z obecnością.
                    Sobczaq, przedtem Sbq!

                    Prawym pasem, za Matizem.

                    Komentarz


                      #11
                      No prezes bedzie przeciez nie moze go tam zabraknąc

                      Komentarz


                        #12
                        Podajcie nazwę miejsca-miejscówki , może tym razem zdołam dotrzeć.
                        "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                        Komentarz


                          #13
                          Czyli robimy 06.-08.lipca

                          Ilosc miejsc nieograniczona (pod namiotami- bo niestety nie mam fajnej chatki jak czeczen, ale dzieci w domu u rodzicow moga spac - beda mialy tez trampolinke)

                          M I E J S C E
                          czyli skręt na Bieleckie Młyny i w lewo jak się zaczyna las

                          CZECZENKU!!! nawet nie mów ze Ciebie zabraknie, bo kto ich poprowadzi JACUUU??? on to wokol lasu rodzicow moglby poprowadzic ))
                          przesuwam na sam poczatek lipca, wiec prosze badz

                          Trase dla "mniej wściekających" możemy sobie zrobić zwiedzając Chęciny, Tokarnia - stara wieś, Sobków (chyba że Tomur coś ciekawego jeszce wynajdzie ) , a dla najbardziej wymagających - odpoczynek nad wodą )
                          Ostatnio edytowany przez mOtOrynka; 2603.

                          Komentarz


                            #14
                            Wstępnie się piszę (choć nie na 100%) że wpadnę w piątek, może uda mi się sobotę wynegocjować u szefa (u mnie tydzień pracy w soboty niestety się zaczyna).
                            hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                            Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                            Komentarz


                              #15
                              Ale fajne miejsce!
                              A jak blisko
                              Zamierzam przyjechać, na 100% wolę nie mówić bo to nigdy nie wiadomo-akurat mam coś w robocie na termin i lepiej dla mnie żeby go nie przekroczyć.
                              Ale jak nie dwa to na jeden dzień.

                              Trasa typu lekki teren polnymi i leśnymi drogami z tamtą może być extra.
                              Jakby co mogę coś pokazać ma mapie i w terenie, komuś kto będzie prowadził. Sam też mogę jakby co poprowadzić.
                              Ale tam nie wyjdzie mi żadnym sposobem trasa szosowo szutrowa.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X