Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pojeżdżawka po poligonie w Rembertowie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Pojeżdżawka po poligonie w Rembertowie

    Jak w temacie małe endurzenie po poligonie w Rembertowie. Dzisiaj jeździłem z Grubym, i sądzę że był zadowolony. Planujemy następne spotkanie w sobotę. Jakby był ktoś chętny to zapraszam.

    #2
    Kojega nie wiem o której robotę skończę bo muszę na parę godzin pójść no i oponę przerzucić z przodu podeślij mi swój nr na PW

    Komentarz


      #3
      Zaczynamy w sobotę o godz. 13oo na stacji orlenu w Zielonce (pierwsza stacja po lewej stronie jadąc od zielonki w stronę wołomina). Dla niezdecydowanych błota nie ma, jest tylko piach więc każdy da radę.

      Komentarz


        #4
        jakby się Wam coś z lokalizacją nie udało, to będzie ostry jazz 06.10.2012 na strzelnicy GK
        i lekkie i ciężkie enduraki, i 4x4 - kilku znajomych będzie
        ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
        FB: http://www.facebook.com/kamilltee

        Komentarz


          #5
          I pojeżdżawka się udała, był piach, troszeczkę błotka i parę górek. Następna prawdopodobnie za dwa tygodnie.

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Kojega Zobacz posta
            I pojeżdżawka się udała, był piach, troszeczkę błotka i parę górek. Następna prawdopodobnie za dwa tygodnie.
            jak masz to wrzuć jakieś fotki
            sigpic

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez Kojega Zobacz posta
              I pojeżdżawka się udała, był piach, troszeczkę błotka i parę górek. Następna prawdopodobnie za dwa tygodnie.
              i jedna gleba
              „To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel – Jest moim życiem. MuszÄ™ nad nim panować tak, jak panujÄ™ nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym, ale i ja bez motocykla jestem niczym….”

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez Nowy Zobacz posta
                jak masz to wrzuć jakieś fotki
                niestety nie było czasu na robienie zdjęć

                Komentarz


                  #9
                  Zapraszam ponownie, spotkanie w sobotę 20.10 na stacji orlenu między zielonką a wołominem. Zaczynamy o 11 g.

                  Komentarz


                    #10
                    kuzwa ten to się obudzi nie ma mnie na weekend ale i tak opony musiałbym przeżucić

                    Komentarz


                      #11
                      Niestety jeździłem dzisiaj sam, ale miałem czas na robienie zdjęć. Więc dla zachęty parę fotek. Piachu to tu jest więcej niż u junaka nad wisłą.
                      20102012.jpg
                      20102012001.jpg
                      i są też drogi czołgowe, te proste i szybkie
                      20102012003.jpg
                      i te wolniejsze ale za to z fantazjÄ… siÄ™ je pokonuje
                      20102012002.jpg
                      tak więc zapraszam za tydzień. Info o której zaczynamy w czwartek wieczorem

                      Komentarz


                        #12
                        ja bym się chętnie wybrała, ale w ten weekend nie mogę, dopiero od następnego tygodnia

                        Komentarz


                          #13
                          Kate zapraszam jak nie w ten to następny też będziemy jeździć, aż do pierwszego śniegu. Dla zainteresowanych zaczynamy (Gruby już się zadeklarował raczej się nie wycofa, chyba że spadnie śnieg) na stacji Orlenu. Pierwsza stacja po lewej stronie za zielonką jadąc w stronę wołomina. Spotkamy się w sobotę o godz. 10,40 wyjazd o 11- tej.
                          Zapraszam Kojega

                          Komentarz


                            #14
                            Hej, za tydzień to i ja chętnie dołączę.
                            Sobczaq, przedtem Sbq!

                            Prawym pasem, za Matizem.

                            Komentarz


                              #15
                              Hej. Ja tez często ostatnio smigam po poligonie więc z checią dołącze. W kupie zawsze rażniej. Poztaram wyłonić sie z lasu punktualnie w wyznaczonym czasie. Pzdr

                              Komentarz

                              PracujÄ™...
                              X