Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pojeżdżawka po poligonie w Rembertowie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Zamieszczone przez szwagier Zobacz posta
    Czas może dupy ruszyć ?
    Ja w sobotę chętnie poganiam a później w Okuniewie "idę" znajomym nową chatę obrzygać
    Latałem już w tą sobotę tylko strasznie dużo wody.
    Jak jesteś chętny to z chęcią z tobą pośmigam, może Ice też znajdzie chwilkę to pośmigamy razem. Gruby może i ty dasz się namówić ?
    Proponuję umówić się w sobotę na stacji orlenu, o godzinie 10-tej. Co wy na to?
    Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam

    Komentarz


      #47
      Ja sie piszÄ™

      Komentarz


        #48
        Ja też. W końcu może sprawdzę nowe Maxxis'y na piachu

        Komentarz


          #49
          Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
          Ja też. W końcu może sprawdzę nowe Maxxis'y na piachu
          Raczej na wodzie i błocie

          Komentarz


            #50
            Nie macie nic przeciwko coby o 11;00 zacząć ?

            Komentarz


              #51
              Zamieszczone przez szwagier Zobacz posta
              Nie macie nic przeciwko coby o 11;00 zacząć ?
              Rozmawiałem przed chwilą z Kojegą i my będziemy o 10:00, najwyżej godzinę pośmigamy i o 11:00 podjedziemy pod CPN.

              Komentarz


                #52
                Ok będę jak nie 10;00 TO 11;00

                Komentarz


                  #53
                  Hej,
                  Sorry że tak późno: szwagier nie da rady jutro bo mu się dzisiaj napęd rozwalił (spadł i pogiął się łańcuch) - dzwonił do mnie wieczorem z prośbą o przekazanie info, żebyście się jutro nie czuli wychu**ni.
                  A ja wracam z miasta, stąd tak późna pora przekazu.
                  Dobrej zabawy życzę

                  Komentarz


                    #54
                    Cześć
                    Mam nadzieję, że przeczytaliście(wcześniej) wiadomość od dzik312 bo nie miałem dostępu do internetu(byłem w garażu na działce)i nie dymaliście drugi raz na orlen.
                    A ja jestem do "przodu" o nowy napęd - wczoraj z kumplem pojechaliśmy zrobić przegląd i jak wracaliśmy to na prostej na asfalcie spadł mnie łańcuch - okazało się, że jest powyginany po tym jak w jesieni rozleciały się łożyska i przekrzywiło się koło i spadł łańcuch blokując koło próbowałem wtedy dojechać do domu i spadał mi coś ze trzy, cztery razy i poszedł w pizdu a nie zauważyłem tego bo miałem nowy (założony na początku sezonu) jak koło zakładałem po wymianie łożysk i tulejek dystansowych.
                    Na szczęście tą razą spadł na zewnętrzną stronę wahacza i nie zblokowało koła, tylko śrubę napinacza zawinęło w chińskie s. A do piątku tak blisko i znowu z czarnymi łapami wyjazd

                    Komentarz


                      #55
                      Odnawiam wÄ…tek
                      Ja jestem zainteresowany tylko dajcie termin. Może kolega na LC 620 by sie załapał. Ewentualnie gdzieś w okolicach mińska LUB W DRUGĄ STRONĘ NAD Bug możemy śmignąć,,, ale Rembertów jak najbardziej

                      Komentarz


                        #56
                        Zamieszczone przez Faza Zobacz posta
                        Odnawiam wÄ…tek
                        Ja jestem zainteresowany tylko dajcie termin. Może kolega na LC 620 by sie załapał. Ewentualnie gdzieś w okolicach mińska LUB W DRUGĄ STRONĘ NAD Bug możemy śmignąć,,, ale Rembertów jak najbardziej
                        Daj znać jak będziesz jeździł w sobotę, z chęcią z wami pośmigam po poligonie. Spotkać możemy się na orlenie o 10oo.
                        Ostatnio edytowany przez Kojega; 229.

                        Komentarz


                          #57
                          Dziś się pośmigaliśmy pomiędzy Stanisławowem a Michałowem... No extra.. Dużo wody w lasach.. kolega przoduje KTM ale staram sie nadążyć
                          Dam znać jutro jak pogadam z żoną:L) ale żona ma imieniny więc tylko rano wchodzi w grę. bede pisał na tym wątku
                          PS. Który ORLEN?
                          Ostatnio edytowany przez Faza; 3084. Powód: PS

                          Komentarz


                            #58
                            Dobra tak jak jutro z tym jeżdżeniem??? Pisze się ktoś??

                            - - - Zaktualizowano - - -

                            Kojega?? Będziesz??

                            - - - Zaktualizowano - - -

                            Dobra wszystko ustalone
                            15.06.2013 sobota Rembertów przy orlenie kto zechce zapraszamy Jak narazie bedzie nas 5 kontakt 888227615 Faza

                            Komentarz


                              #59
                              I jak się udało latanie po poligonie?

                              Komentarz


                                #60
                                Jakby był ktoś chętny polataniem po poligonie, to jutro jestem na orlenie o godz: 10oo. Trasa raczej piach i szuter, więc opony kostka.

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X