Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pojeżdżawka po poligonie w Rembertowie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Pogoda ładna śnieg się topi - to i ja wpadnę

    Komentarz


      #17
      Po konsultacjach z Kojegą dzisiejsza pojeżdzawka odwołana z uwagi na zbyt sprzyjające warunki atmosferyczne jazda w śniegu już nam się znudziła w tym roku - mamy nadzieje, że w przyszły weekend jakiś grad bądź mała trąba powietrzna podkręci nam zapał do jazdy - info jak zwykle w czwartek - za powstałe niedogodności nie przepraszamy bo nijak nie poczuwamy się do odpowiedzialności więc zwrotu za bilety ani za paliwo nie będzie - ewentualne roszczenia proszę kierować do jednostki wojskowej w Rembertowie, jako opiekuna obiektu, uzasadniając iż nie rozwinęli dachu nad poligonem- pzdr
      Ostatnio edytowany przez gruby88; 44.
      „To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel – Jest moim życiem. MuszÄ™ nad nim panować tak, jak panujÄ™ nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym, ale i ja bez motocykla jestem niczym….”

      Komentarz


        #18
        Ja siÄ™ jeszcze nie poddaje. Odczekam do poludnia i pale konia. Moze siÄ™ poprawi....

        Komentarz


          #19
          Zamieszczone przez sindbad Zobacz posta
          Ja siÄ™ jeszcze nie poddaje. Odczekam do poludnia i pale konia. Moze siÄ™ poprawi....
          ...też pewnie bym tak zrobił ale z Bemowa na kostkach to nie chce mi się dymać ...i nawet trochę strach
          „To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel – Jest moim życiem. MuszÄ™ nad nim panować tak, jak panujÄ™ nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym, ale i ja bez motocykla jestem niczym….”

          Komentarz


            #20
            uuu gruby założyłeś kostki? co tam zapodałeś?

            Komentarz


              #21
              Zamieszczone przez Janas_WaWa Zobacz posta
              uuu gruby założyłeś kostki? co tam zapodałeś?
              z przodu Michelin Desert - robi robotę, tył - E09 Dakar - robi adrenalinę
              „To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel – Jest moim życiem. MuszÄ™ nad nim panować tak, jak panujÄ™ nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym, ale i ja bez motocykla jestem niczym….”

              Komentarz


                #22
                a no to Å‚adnie

                Komentarz


                  #23
                  Pogoda niestety lubi płatać figle, i dzisiaj nam to pokazała. Gruby lepiej bym tego nie napisał jesteś wielki, i jeszcze ten dach. Tak więc wszyscy chętni na dzisiejszą pojeżdżawkę zapraszam w przyszłą sobotę, myślę że pogoda i liczba uczestników dopisze. Info o której zaczynamy jak napisał Gruby w czwartek wieczorem.

                  Komentarz


                    #24
                    Kolejna próba spotkania na pojeżdżawce po poligonie. Miejsce spotkania jak zawsze na stacji orlenu, czas sobota godz. 10.40. wyjazd 11.00. Dzisiaj przejechałem część trasy i jest ok. Polatamy po piachu i szutrach, błotko raczej będziemy omijać. Sindbad liczę na ciebie, może znasz jakieś fajne podjazdy, bo mój na piaskarni zalało

                    Komentarz


                      #25
                      Tez dzisiaj byłem polatać po poligonie. Widziałem świeże ślady-może to Twoje.
                      Co do mojej znajomości poligonu to dopiero odkrywam nowe miejsca i raczej jeżdżę na czuja co owocuje tym ze nie zawsze potrafię trafić w to samo miejsce. Z tego co zauważyłem to najciekawsze tereny są jak się jedzie w stronę Wesołej i Sulejówka.
                      Mam nadzieje ze tym razem wspólna pojezdzawka wypali.

                      Komentarz


                        #26
                        Hej, jak nie będzie padać to też się pewnie przyturlam.
                        Sobczaq, przedtem Sbq!

                        Prawym pasem, za Matizem.

                        Komentarz


                          #27
                          Hej na którym orlenie sie spotykacie? jeżdże na yamaszce, co prawda cos się psuje, ale jeśli mała odpali to chętnie bym wpadła

                          Komentarz


                            #28
                            Zamieszczone przez mkr13 Zobacz posta
                            Hej na którym orlenie sie spotykacie? jeżdże na yamaszce, co prawda cos się psuje, ale jeśli mała odpali to chętnie bym wpadła
                            lepiej nie wpadaj tylko przyjedź
                            a co to za yamaha?
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              #29
                              Zamieszczone przez mkr13 Zobacz posta
                              Hej na którym orlenie sie spotykacie? jeżdże na yamaszce, co prawda cos się psuje, ale jeśli mała odpali to chętnie bym wpadła
                              Jak będziesz jechała od Zielonki w stronę Wołomina, to jest to pierwsza stacja orlenu (po lewej stronie).

                              Komentarz


                                #30
                                a to wiem, to obok mnie w sumie
                                yamaszka dt, w tym roku tylko na niej latam

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X