Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

V spotkanie XTZclub śląskie PROPOZYCJA 11-13 października, Niewiesze k.Gliwic

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Możecie też wziać moje miejsce, mnie niestety nie będzie, jakaś franca w pracy mnie zaraziła i od wczoraj jadę na lekach i wysmarkałem pół rokli papieru

    Bawcie się dobrze,pzdr.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
      Możecie też wziać moje miejsce, mnie niestety nie będzie, jakaś franca w pracy mnie zaraziła i od wczoraj jadę na lekach i wysmarkałem pół rokli papieru

      Bawcie się dobrze,pzdr.
      wyleczyli byśmy Cię bardzo szybko no ale cóż franca nie wybiera.
      no chyba że katodonty boją się hołdy
      Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

      Komentarz


        junak mientka fajo0

        Komentarz


          Zamieszczone przez mario_xt600 Zobacz posta
          wyleczyli byśmy Cię bardzo szybko no ale cóż franca nie wybiera.
          no chyba że katodonty boją się hołdy
          No właśnie, kufa, specjalnie kufa, kufa, dla pomarańczowych, kufa, ta hołda, kufa, kufa, w Trachach, kufa.

          - - - Zaktualizowano - - -

          Zamieszczone przez ofca234 Zobacz posta
          ok, na 98% jutro sie wybieram.

          nie zrobilem rezerwacji, nie wplacilem zaliczki.

          mam brac mate + spiwor czy bedzie wolne lozko czy w ogole mam sie gonic?
          Z takimi tekstami to możesz się gonić A na zlot po prostu przybywaj Łóżko dostaniesz za Junaka.
          Sowizdrzał
          KTM 750 6T
          Nie wierz, nie bój się, nie proś!

          Komentarz


            Junak pij wódeczke na noc z sokiem malinowym do tego duzo cytryny i popij to goracym piwem z 1 tabletka aspiryny i do łóżka....jutro bedziesz jak ta lala...))...


            Panowie i Panie.. jeśli ktoś jutro chciałby poleciec z nami to około godziny 14 spotykamy sie w Częstochowie, jeszcze nie wiem gdzie, ale moze najbardziej rozpoznawalnym miejscem jest MCdonald przy trasie na Katowice moze tam uda nam sie styknac.. Jade ja, Giani i mamy spotkac sie z Czeczenem w Częstochowie.. więć jeśli ktoś bedzie mial ochote niech odezwie sie na priv to wymienimy sie tel. bedzie lepiej sie złapać..pozdrowionka i do jutra...

            Komentarz


              swietnie - do zobaczenia.
              Ostatnio edytowany przez ofca234; 2529.
              Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
              Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

              Komentarz


                Bawcie się dobrze bezemnie , najprawdopodobniej to sprawa Junaka bo też mną telepie przeziębienie, chyba "franca" mnie zaraziła przez neta.

                Komentarz


                  Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                  Możecie też wziać moje miejsce, mnie niestety nie będzie, jakaś franca w pracy mnie zaraziła i od wczoraj jadę na lekach i wysmarkałem pół rokli papieru

                  Bawcie się dobrze,pzdr.
                  Junak przyjedź samochodem chociaż, podleczysz się na miejscu

                  Komentarz


                    Ja z Narwistym wbijamy w sobotę jak nam ktoś odstąpi kawałek podłogi to chętnie zostaniemy do niedzieli

                    Komentarz


                      napewno coś się znajdzie przybywajcie

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez Autsi (Mariola) Zobacz posta
                        Wypisuję siebie i Jonny'ego z trasy turystycznej.

                        Trasa turystyczna :
                        1) mario_xt600
                        2) AdamB
                        3) RENIA
                        4) ofca234 (opcjonalnie)
                        5) maciekborowy

                        6) Madzia
                        7) Azitoshi
                        8) Narwisty
                        Ja siebie tez wypisałem..Zostało tylko wolne miejsce... zdecydujemy na miejscu...

                        choć nie mówie ze nie)bywałem w śląskim nie raz ale nie moto, moze warto było by coś zobaczyć i objechac traske turystyczną. zdecyduje na miejscu...konczy mi sie tez TKC z tyłu. zreszta zobaczymy....do zo
                        Ostatnio edytowany przez Bigmike; 3170. Powód: dodanie tekstu

                        Komentarz


                          Witam.
                          Ja niestety nie dojadę, a bardzo chciałem :-( już tydzień jeżdżę po Hiszpanii i żona nie myśli o powrocie... zazdroszczę Wam.
                          Wczoraj na granicy z Gibraltarem gadałem z chłopakami z Wa-wy - motkami przylecieli to z żalu aż się z babą pokłuciłem - powrót był bliski, ale ona na zlot niechce więc i tak bym nie zdążył. Pozdro dla wszystkich!

                          - - - Zaktualizowano - - -

                          Komentarz


                            ej, panowie, meczyk da rade jakos obejrzec?
                            Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                            Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez ofca234 Zobacz posta
                              ej, panowie, meczyk da rade jakos obejrzec?
                              chyba wszyscy dobrze się bawią albo i nikomu nie chce się odp.
                              Pamiętajcie chociaż o tych co nie mogą ;-) i wspomnijcie choć jednym kielichem!
                              Ostatnio edytowany przez Gandalf; 3098.

                              Komentarz


                                Gandalf-ciesz się chwilami z żoną! Dziewczęta i chłopcy na zlocie z pewnością maja kupę lepszych rzeczy do roboty niż ślęczenie nad kompem i odpisywanie tym, co się nie udało dotrzeć... (jestem w tej grupie, co nie mogli dotrzeć...)

                                Dobrej zabawy ferajno!!!
                                hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                                Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X