Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

V spotkanie XTZclub śląskie PROPOZYCJA 11-13 października, Niewiesze k.Gliwic

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Dojechalem i ja. Wielkie dzieki za bibe i pokazanie slaska z tej fajniejszej strony.

    Ps. Dla zaintersowanych. W pierwszym meczu 8 3, w drugim 5 5 i krolewscy (moja ekipa) mistrzem letniej edycji praskiej ligi pilki noznej :-)
    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

    Komentarz


      Miło mi było poznać live ekipę XTZ i XT, szkoda że nie mogłem wpaść w piątek, ale jak patrzyłem na Artura to może i dobrze że nie mogłem mam nadzieję że jeszcze zawitacie na Śląską ziemię po wczorajszej zabawie zakładam kostki, już się nie dam zaskoczyć

      Komentarz


        Dziekuje wszystkim za spotkanie; kilka km przelecielismy lasem, troszke szuterkiem i w domku
        szybki prysznic Gosia wzięła po drodze, bo w domu szkoda wody i tyle Pozdraaaawiamy i do zaś !!!


        - - - Zaktualizowano - - -


        film niebawem..
        Ostatnio edytowany przez rootolf; 7. Powód: poprawiony link

        Komentarz


          Najgorszy ten pierwszy dzień w pracy po zlocie :/ ale jak sobie przypomniałem tekst
          ,,Panie King-Kong'' to się oblałem herbatą ze śmiechu
          CHOLERNIE podobało mi się takie spotkanie z TAKĄ ekipą Błotko na trasie OFF zrąbało nas wszystkich,
          jeszcze takiego tam nie widziałem johny_b nie było żadnych nowicjuszy, a wyłącznie ludzie
          z zapałem, którzy czerpią radość z jazdy i chcą to robić coraz więcej i coraz lepiej

          Dzięki wszystkim serdeczne i do nastepnego
          Sowizdrzał
          KTM 750 6T
          Nie wierz, nie bój się, nie proś!

          Komentarz


            Zamieszczone przez sowizdrzal Zobacz posta
            Najgorszy ten pierwszy dzień w pracy po zlocie :/
            ..... bo dzień bez "rylpaszy" to dzień stracony..... !

            Komentarz


              zloty mogły by trwać całe pięć dni,a w wekend do roboty
              Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

              Komentarz


                Dziękuje również Wszystkim za świetną zabawę, aż żal było wracać do domu!!! Mario - trasa turystyczna wyszła super
                Do następnego!!!

                Komentarz



                  troche fotek ode mnie...

                  Komentarz


                    Pana dowodzik bym poprosił https://plus.google.com/photos/10834...89356979479580 i co było dalej?
                    "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez Beniamin Zobacz posta
                      Pana dowodzik bym poprosił https://plus.google.com/photos/10834...89356979479580 i co było dalej?
                      hehe...dalej były podjęte czynności, które umożliwiały podjęcie sprawy do końca..))pozdrowionka...

                      Komentarz


                        O rzesz, ale fajnie jak zwykle i tyle dziewczyn
                        szkoda ze nie bylam, ale niestety nie mialam czym , ale mam już swoją Karolinkę, i będę mogła orać

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez mOtOrynka Zobacz posta
                          O rzesz, ale fajnie jak zwykle i tyle dziewczyn
                          szkoda ze nie bylam, ale niestety nie mialam czym , ale mam już swoją Karolinkę, i będę mogła orać
                          KtoÅ› by CiÄ™ na plecaczka przygarnÄ…
                          Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                          Komentarz


                            szczerze, wole nie jechać w ogóle niż grzać tylne siedzenie

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez mario_xt600 Zobacz posta
                              KtoÅ› by CiÄ™ na plecaczka przygarnÄ…
                              Trafiłes Mario jak... kulą w płot! Kaśka piechotą by chodziła a nie siedziałaby z tyłu ... po pierwszych kilometrach kierowca dostałby w łeb i szybciutko by się zamieniał za sterem bo ... np. źle by w zakręt wchodził ...

                              Giani - miałeś jakieś ciekawe momenty nagrane ... np. "schodzenie "slajdem" ze zbocza" w wykonaniu Marioli... zapodaj!

                              Siedlar - coś Ci się tam nagrało? Czy też ... "oring" puścił na obiektywie...?
                              Ostatnio edytowany przez czeczen; 402.

                              Komentarz


                                ty k...a szmyrusie jeden własnie się renderuje
                                tylko trachy wrzucam bo z trasy to nie ma co...

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X