Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

V spotkanie XTZclub śląskie PROPOZYCJA 11-13 października, Niewiesze k.Gliwic

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ok. 13.30 dotarliśmy z Renią do Lubartowa. Oczywiście nie obyło się bez niespodzianek. Na obwodnicy Kielc od tłumika odpadła końcówka i dBkiller. Przez kolejne 250 km wrażenia dźwiękowe były bezcenne

    Dziękujemy Organizatorom za organizację, a Wszystkim przybyłym za towarzystwo i dobrą zabawę.
    Do następnego.

    Komentarz


      słyszalem Wasz powrót(:... mala przygazówka przy mojej chatce.myśle see kto to.Adam?nie.za głośny. chyba ze akrapa zarzucił(; teraz juz sie wyjąsniło(:

      Komentarz


        Ja też juz dotarłem... w końcu chłodne pifko i rozważania nad KTM R990 po przejechaniu sie Siedlarowym) tak w ogóle to wielkie dzięki Paweł)Wrażenia kosmicznie odjechane..i ten dzwięk ..mmmm..tak jak ci dzis powiedziałem, mógłbym cały dzien ciekać..Poza tym dziękuje za świetną zabawę i dziękuje organizatorom i za super spedzony czas..i za fajnie zaplanowaną traskę turystyczną i w ogole zajeb***ludzie przyjezdzaja, wielu zresztą nie było i wielka szkoda, ale wypilismy za Was nie jedną kolejkę hehe..takze do napisania i do zobaczenia...w wolnej chwili wysle fotki do Mario to cos zrobi i wystawi..pozdro dla WAS....

        Komentarz


          Mrówa na miejscu
          Dzięki za dobrą zabawę.
          Pozdro.

          Komentarz


            Również dojechałem, szybciej niż myślałem. Teresa w trasie przestała puszczać płyn i ani razu nie musiałem dolewać do chłodnicy
            Żeby uciąć komentarze loży szyderców, to trzymajmy się faktów:
            1. tam była kępa trawy
            2. zawias nie wybrał
            jednak o fotki poproszę, bo nagle pojawił się las rąk z aparatami


            Dzięki za świetną zabawę i organizację.
            Szczególne podziękowania dla Kapitana Waginy za pomoc w holowaniu i klejeniu chłodnicy
            Do następnego razu.
            "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

            Komentarz


              no ja też się melduję ) 42 kilometry przeleciały jak z bicza w domu ciepły obiadek już czekał.Też dzięki wszystkim za fajne spotkanie,za to że nikt nie marudził że żarełko było późno i że tyłki bolały od jazdy i za Pana King-konga i Stefana.Pozdrowionka
              Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

              Komentarz


                Przed chwilą dotarliśmy. Dzięki za wypas impreze. Towarzystwo pierwsza klasa!

                Sowizdrzał dzięki za trase off i cierpliwości dla nowicjuszy. Bylo wypas, a deszcz poprzedniej nocy tylko dodał smaku trasie żebyśmy sie nie zanudzili.

                Czeczen dzięki za bonusowa spontaniczną traskę off

                Do zobaczenia następnym razem.
                Ostatnio edytowany przez johny_b; 2991.

                Komentarz


                  Dawać foty!!! bo na filmy to pewnie pare dni tzreba bedzie czekać.

                  Komentarz


                    I ja również dziękuję za świetna imprezę, świetną trasę... noi przede wszystkim za pomoc przy łataniu dętki

                    Komentarz


                      Też jestem już w domu. Dzięki wszystkim za przemiłe spotkanie No i oczywiście bardzo dziękuję za pomoc przy likwidowaniu szkód po niespodziewanym polowaniu na psa

                      Komentarz


                        Komentarz


                          tez udało się dojechać szczęśliwie , kac w końcu puścił he he . zaje fajnie się z wami jeździ i pije. pozdro.

                          Komentarz


                            Sowizdrzał
                            KTM 750 6T
                            Nie wierz, nie bój się, nie proś!

                            Komentarz


                              Kilka fotek: http://sdrv.ms/1ejnxlM

                              Komentarz


                                Faaaajnie było dotarłem ok 19-ej i tuż przed Kielcami dwaj sympatyczni panowie zatrzymali mnie .... bo bardzo chcieli mój autograf... w zamian dostałem 5 pkt.... do bani z taką wymianą...
                                Świetne towarzystwo to i impreza była znakomita - dziękuję!!!

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X