Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

V spotkanie XTZclub śląskie PROPOZYCJA 11-13 października, Niewiesze k.Gliwic

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Szansa na moj przyjazd gwaltownie rosna. :-)
    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

    Komentarz


      Śląsk jest wielki,wszyscy się zmieszczą Dawać koledzy.
      Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

      Komentarz


        Jutro szukamy ciekawostek do trasy off. Jak ktoś chętny do pomocy, to dawać znać.

        Komentarz


          spoko to jak być co do do zobaczenia,

          Komentarz


            wróciłem z morza. cały tydz. w mokrym spiworze sztormiak do spania i gumiaki obowiazkowo więc może nie byc ogrzewania damy rade. pozdro dla wszystkich

            Komentarz


              Zamieszczone przez ArturS Zobacz posta
              Jutro szukamy ciekawostek do trasy off. Jak ktoś chętny do pomocy, to dawać znać.
              beeendee beeendeeee

              Komentarz


                Jaki charakter będzie miała trasa off, topienie po klamki, czy da się przejechać na oponach dualowych?
                Jakiś gpx dałoby radę załatwić?
                "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                Komentarz


                  byliśmy! Traska przygotowana, jedyna rzecz o jakiej sami zdecydujecie pojawi się na miejscu, a mianowicie:
                  oficjalnie są dwie trasy, turystyczna i terenowa to wiadomo, ale w trasie terenowej będzie jeszcze dodatkowa opcja: po 20 km trasy off wjedziemy na łagodną hałdę
                  WP_20131005_003[1].jpg
                  i tam zdecydujecie czy lecicie dalej z Adamem szuterkami, czy odbijacie ze mną i Arturem na troszkę trudniejszą i bardziej wymagającą hałdę, ale dolot do niej jest tylko asfaltem i to będzie na zasadzie wpuszczenia dzieci na plac zabaw iii my już na trasę Adama i reszty nie dojedziemy
                  Yoł

                  - - - Zaktualizowano - - -

                  Zamieszczone przez rootolf Zobacz posta
                  Jaki charakter będzie miała trasa off, topienie po klamki, czy da się przejechać na oponach dualowych?
                  Jakiś gpx dałoby radę załatwić?
                  żadne topienie na pewno dasz radę, no chyba, że jakoś masakrycznie będzie lało to wtedy sie coś pozmienia, ale Adam krzywdy Wam nie da zrobić

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez siedlar Zobacz posta
                    żadne topienie na pewno dasz radę, no chyba, że jakoś masakrycznie będzie lało to wtedy sie coś pozmienia, ale Adam krzywdy Wam nie da zrobić
                    Dokładnie tak. Pierwsza hałda po ok. 30 km, a potem dalsze 100km trasy OFF to szybkie szutry i polne dróżki,
                    stan zależny od pogody, ale ma być OK. Ślad oficjalnie będzie za dzień lub dwa, Artur właśnie testuje go na różnych nawigacjach (Ozi, Orux, itd.)
                    Sowizdrzał
                    KTM 750 6T
                    Nie wierz, nie bój się, nie proś!

                    Komentarz


                      Witam
                      Sprawy organizacyjne dotyczące trasy turystycznej: Profil trasy to - Historia techniki i militaria 1939-1945
                      1) Wyjazd z ośrodka planowany jest na 10:00 -po drodze tankowanie i zakup wspomagaczy
                      2) koło 10:45 zaczynam od zwiedzania wierzy radiostacji Gliwice - wstęp wolny,czas około 30 minut link : http://www.muzeum.gliwice.pl/gliwicka-radiostacja/
                      3) następny punkt to zabytkowa kopalnia Guido w Zabrzu zjazd pod ziemię o godzinie 12:30 -wstęp na poziom 170 m 21 zeta od osoby,czas zwiedzania około 1 h. mamy rezerwację na 12 osób( w razie gdyby było tylu chętnych) link:

                      4) koło 14 wyjazd w stronę schronu bojowego ( jeszcze nie mam potwierdzenia który będzie dostępny,ale chcę żeby było po trasie bez zbędnych kilometrów.
                      5) następnie przejazd przez zabytkowe osiedle górnicze Ficinus ,-wstęp wolny, czas około 10-15 minut link: http://zabytkitechniki.pl/pl/obiekty...nicza_Ficinus_
                      6) Miejsce pamięci Brama obozu pracy Zgoda -wstęp wolny,czas 10-15 minut link: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ob%C3%B3z_Zgoda
                      7) Zamek w Chudowie ,wstęp 5 zeta ,czas zwiedzania około 30 minut link: http://www.zamekchudow.pl/46-godziny...i_kontakt.html
                      ( od października zamek można zwiedzać tylko zamawiając rezerwację więc zobaczymy czy będą chętni.)

                      mapa trasy: https://maps.google.pl/maps?saddr=Py...via=7&t=m&z=11

                      Planowany czas to jakieś 7 godzin, odległość do pokonania to 100-150 km drogami asfaltowymi rożnej klasy i w miarę możliwości drogami gruntowymi w zależności od zainteresowania i możliwości zwiedzania.
                      W czasie trasy zaliczymy też coś na ząb bo jednak będzie to kilka godzin od śniadania.W drodze powrotnej możemy zachaczyć o jakieś sklepy w celu zakupów prowiantu i napitków na wieczorne biesiadowanie
                      Ze względu na konieczność rezerwacji proszę chętnych o wpisywanie się na listę.
                      Trasa turystyczna :
                      1) mario_xt600
                      Ostatnio edytowany przez mario_xt600; 365.
                      Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                      Komentarz


                        Trasa turystyczna :
                        1) mario_xt600
                        2) AdamB
                        3) RENIA

                        Komentarz


                          dla mnie to ciezki orzech do zgryzienia. Nie pada = trasa OFF (jezeli faktycznie da sie ja zrobic na oponach dualowych jak pisze Sowizdrzal), pada trasa turystyczna. Mam marne umiejetnosci i mam opony dualowe. Jezeli naprawde musze sie zadeklarowac juz teraz to wybieram (dla bezpieczenstwa) trase ON, ale wolalbym moc sie zdecydowac w ostatniej chwili
                          Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                          Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                          Komentarz


                            Jak już pisałem turystyczna

                            Komentarz


                              Trasa turystyczna :
                              1) mario_xt600
                              2) AdamB
                              3) RENIA
                              4) ofca234 (opcjonalnie)
                              5) maciekborowy
                              Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                              Komentarz


                                jeśli komuś zależy na zobaczeniu kopalni to "guido" polecam, jest naprawde ciekawie, a tym samym na najmniższym poziomie można zobaczyć rzeczy i urządzenia których używamy do dziś...
                                myslę, że umówimy się na telefon i jak będziecie ruszać ze "zgody" dacie cynk to my też podjedziemy na kawke na zamek w Chudowie, chociaż zamek to duuże określenie tego co po nim tam pozostało

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X