Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot w Mazowieckim

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Też bym sie pisał

    Komentarz


      #32
      To moze zacznijmy od ustalenia miejsca i terminu, zeby sie dalo konkretnie rozmawiac? Padlo pare razy zegrze, ale czy ktos podlinkowal jakikolwiek osrodek? Moim zdaniem ostatni weekend kwietnia (18-20), ktory nie zachodzi na majowke bylby dosc sensowny... Potem w maju robi sie wasko miedzy majowka a beskidem...


      Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
      Pzdr!
      prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

      Komentarz


        #33
        Są to przykładowe miejsca coś tam byśmy napewno znaleźli im więcej ludzi myśle , że te ceny moga być ruchome zależy ile osób no i oczywiście DATA jest bardzo ważna im bliżej majówki tym będzie drożej trzeba się ogarnąć zrobić przykładową listę ludzi chętnych i zacząć coś ogarniać

        Ośrodek Wypoczynkowy IRSS Białobrzegi - Wczasowa w Białobrzegach - kontakt, telefony, cennik, zdjęcia, ceny pokoi, opinie, położenie, mapa dojazdu.

        Szukasz noclegu w Jachrance? 7 propozycji w najkorzystniejszej cenie - już od 40zł w serwisie Meteor. Przeczytaj opinie, porównaj ceny i zarezerwuj nocleg!

        Rewita Rynia znajduje się w dogodniej lokalizacji na wschodnim brzegu Zalewu Zegrzyńskiego – 32 kilometry od centrum Warszawy. To świetne miejsce dla aktywnych form spędzania wolnego czasu, a zwłaszcza dla amatorów sportów wodnych i osób chcących spędzić urlop w wyjątkowym miejscu. Otoczenie rozległ...

        Noclegi w Serwisie e-turysta.pl. Tanie Noclegi, Kwatery, Pokoje nad Morzem, w Górach i Wielu Innych Miejscach w Polsce. Szukasz Noclegu? Szukaj z e-turysta.pl!


        - - - Zaktualizowano - - -

        Zróbmy listę chętnych i jakim operujemy hajsem i można powoli coś ogarniać czy to będzie nad Zegrzem czy nad Narwią to jeden zbój to wszystko jest obok siebie

        te ośrodki są przykładowe ale myślę , że dali byśmy radę coś wyłuskać

        Ps. BĘDZIE ZABAWA

        Komentarz


          #34
          Zamieszczone przez Pepe Zobacz posta
          Są to przykładowe miejsca coś tam byśmy napewno znaleźli im więcej ludzi myśle , że te ceny moga być ruchome zależy ile osób no i oczywiście DATA jest bardzo ważna im bliżej majówki tym będzie drożej trzeba się ogarnąć zrobić przykładową listę ludzi chętnych i zacząć coś ogarniać

          Ośrodek Wypoczynkowy IRSS Białobrzegi - Wczasowa w Białobrzegach - kontakt, telefony, cennik, zdjęcia, ceny pokoi, opinie, położenie, mapa dojazdu.

          Szukasz noclegu w Jachrance? 7 propozycji w najkorzystniejszej cenie - już od 40zł w serwisie Meteor. Przeczytaj opinie, porównaj ceny i zarezerwuj nocleg!

          Rewita Rynia znajduje się w dogodniej lokalizacji na wschodnim brzegu Zalewu Zegrzyńskiego – 32 kilometry od centrum Warszawy. To świetne miejsce dla aktywnych form spędzania wolnego czasu, a zwłaszcza dla amatorów sportów wodnych i osób chcących spędzić urlop w wyjątkowym miejscu. Otoczenie rozległ...

          Noclegi w Serwisie e-turysta.pl. Tanie Noclegi, Kwatery, Pokoje nad Morzem, w Górach i Wielu Innych Miejscach w Polsce. Szukasz Noclegu? Szukaj z e-turysta.pl!


          - - - Zaktualizowano - - -

          Zróbmy listę chętnych i jakim operujemy hajsem i można powoli coś ogarniać czy to będzie nad Zegrzem czy nad Narwią to jeden zbój to wszystko jest obok siebie

          te ośrodki są przykładowe ale myślę , że dali byśmy radę coś wyłuskać

          Ps. BĘDZIE ZABAWA
          No co Ty, 150 zł za pokój to przecież zdzierstwo

          ustalcie datę, dla mnie taki lokal nad zegrzem może być spokojnie, tylko jeszcze trzeba trasę jakąś ogarnać bo jeśli nie to od śniadania będzie flit
          mi pasuje ostatni weekend kwietnia czyli 25-27, potem cały tydzień jestem na moto.
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #35
            To są przykładowe ośrodki i ceny mi też nie przeszkadza 150 zł ale to było za pokój data kwietniowa też całkiem przyjemna Ci co będą chcieli uczestniczyć to mają sporo czasu na dopięcie swoich spraw

            Komentarz


              #36
              ja sadze, ze 26 kwietnia to bede zaczynal majowke ;-) wiec wolalbym tydzien wczesniej, ale wszystko jest jeszcze do ustalenia domowo. Moze zrobmy jakies szybkie glosowanie wlasnie najpierw data, a potem Ci, ktorym data pasuje beda dogadywac miejsca, ceny i zabiegi w spa!

              18-20 kwietnia (1 głos)
              25-27 kwietnia (0,5 głosa)
              Ostatnio edytowany przez qpcio; 3397.
              Pzdr!
              prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

              Komentarz


                #37
                JA jak BóG da to się na KAŻDĄ datę pisze chyba, że znajdę robotę

                Komentarz


                  #38
                  przeedytowalem post, wiec - mozna cytowac/ dodawac swoje dat/glosy, a motóra juz masz, to po co pracowac?
                  Pzdr!
                  prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                  Komentarz


                    #39
                    W sumie racja

                    Komentarz


                      #40
                      Widze ze tylko pierdolicie ze za tanio ze za drogo!! na zlocie musi byc miejsce na ognisko jak na moj gust hotel odpada jak będę chciał jechać do spa to pojadę do Władysławowa. Widze to tak chce sie spotkać z ludźmi napić sie piwka wódeczki bimbru itd... zrobić ognicho i polatać pogadać . Podsyłać propozycje miejsc do końca lutego i będziemy działać.

                      Komentarz


                        #41
                        Ale przecież 21ego to święta są, więc myślę że nie będzie ludzi chętnych na jazdę, zostaje wiec 25-27 bo wcześniej myślę nie ma sensu.
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          #42
                          Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                          Ale przecież 21ego to święta są, więc myślę że nie będzie ludzi chętnych na jazdę, zostaje wiec 25-27 bo wcześniej myślę nie ma sensu.
                          Oszkurwa :o masz racje, przepraszam! w takim razie faktycznie najbardziej sensowny termin.
                          Pzdr!
                          prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                          Komentarz


                            #43
                            Termin 25-27 kwietnia też nie jest zbyt dobry, bo dla niektórych (np. dla mnie) zaczyna się wtedy majówka.

                            Wg mnie można też rozważyć opcję trasy off bez rezerwacji noclegu. Wybierzemy kierunek w który chcemy jechać, narysujemy trasę i będziemy jechać. Gdzie dojedziemy, tam bedziemy szukali noclegu, można też ewentualnie rozważyć namioty. Podczas takiej dwudniowej jazdy off z niewielkim bagażem można spokojnie i bez napinki zrobić jakieś 300-350 km.

                            Komentarz


                              #44
                              Zamieszczone przez AdamB Zobacz posta
                              Termin 25-27 kwietnia też nie jest zbyt dobry, bo dla niektórych (np. dla mnie) zaczyna się wtedy majówka.

                              Wg mnie można też rozważyć opcję trasy off bez rezerwacji noclegu. Wybierzemy kierunek w który chcemy jechać, narysujemy trasę i będziemy jechać. Gdzie dojedziemy, tam bedziemy szukali noclegu, można też ewentualnie rozważyć namioty. Podczas takiej dwudniowej jazdy off z niewielkim bagażem można spokojnie i bez napinki zrobić jakieś 300-350 km.
                              Można wtedy połączyć taki wyjazd z majówką a dwa dni w tą czy w tą nie ma znaczenia przecież.
                              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                              sigpic

                              Komentarz


                                #45
                                25-27 ja odpadam, jadę popracować trochę...
                                hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                                Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X