Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot w Mazowieckim

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #61
    Wszyskie sa gorze KTM jest najlepszy

    Komentarz


      #62
      Prrawda

      Komentarz


        #63
        Wszyscy jeździmy kondonami tylko ze ja nie mam czasu tak często smigac warsztatu sprzęt wiec kupiłem TTR kondona hehe Ale rozglądam sie na 950

        Komentarz


          #64
          Jeżeli lista chętnych jest jeszcze aktualna to proponuję co następuje:
          W sobotę rano wyruszamy z Wawy i jedziemy w stronę Serpelic. Trasa będzie miała ok 140-150 km. W Serpelicach znajdziemy jakąś miejscówę do spania. Jeśli zadeklarują sie chętni to może coś zarezerwujemy. W niedzielę powrót do Warszawy.
          Kto jest za, niech się odezwie i odświeży listę chętnych.

          Komentarz


            #65
            wszystko wskazuje na to, ze ja nadal wtedy moge
            Pzdr!
            prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

            Komentarz


              #66
              Ta miejscowość Serpelice znajduje się pod białoruską granicą ? jak będą ludzie to ja się piszę . Widzę , że z Zalewem kiszka a szkoda.

              Komentarz


                #67
                W sumie niecałe 400 km. Weekend niby wolny.

                Komentarz


                  #68
                  AdamB ja rozumiem chęci ale chodzi o zlot w Mazowieckim niedaleko zalewu zegrzyńskiego anie gdzieś w pizdu w patyki jak na razie kontuzja nie pozwala mi wsiąść na moto i czegoś poszukać;/

                  Komentarz


                    #69
                    Czekam na konkretne info i potwierdzenie imprezy , ale z wielkÄ… ochotÄ… poznam wszystkich.

                    Komentarz


                      #70
                      W Serpelicach i okolicach jest masa miejsc dla osób, które kochają ryć w terenie Serpelice są jeszcze w mazowieckim. Ośrodków noclegowych w bród. Po drugiej stronie Bugu jest PL, trochę niżej jest BY. Jak ktoś lubi pozwiedzać to nie ma rewelacji ale dla chętnego.... Z Warszawy można pojechać w jedną stronę główną trasą na Terespol, a drugą przez Węgrów, Sokołów.
                      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                      Komentarz


                        #71
                        Poniewaz w tych samych dniach jest szkolenie w csp w Legionowie (za 350 pln o ile dobrze pamietam), a nie ukrywajac mojej technice duzo brakuje, a tutaj cisza, to jak do jutra mnie nie przekonacie, ze spotkanie jest, to raczej bede w Legionowie!
                        Pzdr!
                        prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                        Komentarz


                          #72
                          Qpcio za 350 ziko to będzie jakieś 65 litrów benzy czyli jakieś 1000 kilometrów możesz poświęcić na doszkolenie. Nieśmiało podejrzewam że na tej imprezie nauczysz się więcej od konkretnych wymiataczy w godzinę niż na sztywnym szkoleniu przez cały dzień Ale mogę się mylić ,więc sam musisz zdecydować.
                          "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                          Komentarz


                            #73
                            generalnie przypuszczam, ze masz racje, ale wyglada na to, ze imprezy nie ma (albo jest tajna ;-) ) a szkolenie raczej bedzie. Ja jestem mega swiezym motocyklista, wiec moje braki sa jeszcze duze, a to konkretne miejsce ma dobre opinie (mimo ze policjanty szkola ;-) ), wiec chetnie zestawie teorie z praktyka pod okiem instruktorow - moze naiwnie wierzac, ze jednak da to wiecej niz po prostu jazda z kims bardzo dobrym.
                            Pzdr!
                            prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                            Komentarz


                              #74
                              napisz gdzie można znaleźć info o tym szkoleniu ...

                              Komentarz


                                #75
                                Ja znalazlem na ryjbuku, w jakiejs warszawskiej grupie info "ze jest" - tzn do dzia sie nalezy okreslic. Byl tam na pewno tydzien albo dwa temu Motosapiens i zachwalali (szczegolnie, ze tam wtedy bawet jakies czopki byly ). Jesli chcesz to moge Ci podeslac jak wroce do domu dzis pozniej linka do konkretnego posta/kontakt do kolesia.
                                Pzdr!
                                prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X