Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot w Mazowieckim

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Jak kogoś nie stać to niech nie przyjeżdża będzie luz a nie jakiś tam spęd alkoholików
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #17
      Mnie tam nawet stać na trochę droższy lokal, ale i tak na trzeźwo nie wytrzymam tych bełkotów o pomarańczowych stronach mocy
      "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

      Komentarz


        #18
        Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
        będzie luz a nie jakiś tam spęd alkoholików

        Znalazłeś sobie nowych kolegów?
        hominis est errare, insipientis in errore perseverare
        Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

        Komentarz


          #19
          Chetnie się dopiszę nawet POD NAMIOT , hoteli 4 i 5 gwiazdkowych mam po wyjazdach służbowych po....., no wiecie gdzie
          Ale jak widze nie wszystkim pasuje. No trudno demokracja, jak mawia Korwin, najgłupszy ustrój na świecie.

          Komentarz


            #20
            Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
            Spokojnie Robson... wiesz jak się w Warszawie umawiają .... z pięć stron bicia piany (za daleko,za blisko,bez spa,... ) i jak zazwyczaj na tym się zakończy....

            Obawiam się ,że Czeczen może mieć rację ,ale jest to kolejny powód żeby się skupić.
            Papacool

            Komentarz


              #21
              w najgorszym razie zlecimy sie pod mosteczek... jesli powiedzmy 3 osoby dadza rade w tym samy terminie/o tym samym czasie ;-)

              *nigdy tam nie bylem
              Pzdr!
              prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

              Komentarz


                #22
                Mam wolne do 23 kwietnia, więc jeśli coś zrobicie do tej daty to ja się piszę (no, może nie na hotele po 300zł za noc i SPA też mi nie potrzebne )
                hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                Komentarz


                  #23
                  Niech się wypowiedzą ludzie Ci, którzy by ewentualnie chcieli w takim spotkaniu uczestniczyć i gdzie. Osobiście wydaje mi się, że nad Zalewem Zegrzyńskim było by git są tam ośrodki gdzie można napewno po taniości polecieć Namiot nie straszny !! A i trasa off by się jakaś napewno znalazła

                  Pozdr dla załogi

                  Komentarz


                    #24
                    erwinw: albo bedziesz jechal pierwszy, albo ten przed Toba zrobi Ci maseczke z blota ;-) wiec to prawie takie spa...

                    Ja tak zupelnie powaznie nie wiem jeszcze kiedy bede dostepny na przelomie kwietnia i maja (majowke wolalbym miec dla rodziny) ale mam nadzieje nie pracowac juz wtedy tak jak teraz, ze polowe czasu siedze u zniewiescialych wikingow, wiec generalnie jestem za w dowolnym terminie.

                    Zalew generalnie mi pasuje, poza tym, ze tam sa tlumy ludzi jak jest cieplo, ale z drugiej strony stracic lusterko w jakims audi albo bmw na blachach z Wolomina bedac z ekipa motocyklistow, to moze byc cos do opowiadania wnukom...
                    Pzdr!
                    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                    Komentarz


                      #25
                      Takie SPA mi nie przeszkadza (jeżdżąc z kolegami zdążyłem się już przyzwyczaić do piachu w zębach i błota na twarzy), ale ono nie kosztuje 100zł za godzinę leżenie, tylko co najwyżej za tą godzinę 55zł/10L benzyny , a przyjemności więcej.
                      hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                      Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                      Komentarz


                        #26
                        Zamieszczone przez Beniamin Zobacz posta
                        Mnie tam nawet stać na trochę droższy lokal, ale i tak na trzeźwo nie wytrzymam tych bełkotów o pomarańczowych stronach mocy
                        Baniu a czy ty kiedykolwiek byłeś trzeźwy na zlocie ?
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          #27
                          dobra, a nie bedzie to kolidowac z kotlina klodzka?
                          Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                          Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                          Komentarz


                            #28
                            nie no, kotlina jest na koniec maja... to pod warunkiem, ze ten "przelom kwietnia i maja" nie bedzie jakichs ekstremalnych rozmiarow, to nie powinno...
                            Pzdr!
                            prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                            Komentarz


                              #29
                              Osobiście jeśli nic by nie wyskoczyło byłbym zaaa..

                              Komentarz


                                #30
                                Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                                Jak kogoś nie stać to niech nie przyjeżdża będzie luz a nie jakiś tam spęd alkoholików
                                Są gorsze spędy, np. spędy alkoholików gadających non stop o pomarańczach
                                Krótko mówiąc nie jest jeszcze najgorzej.

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X