Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot w Mazowieckim

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #76
    abstrahujac od zlotu i wszystkich wymiataczy ja tam uwazam, ze szkolenia sa dla ludzi i maja sens. mowie to z perspektywy czasu, jako uczestnik szkolen w motoszkole.
    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

    Komentarz


      #77
      Podeślij link ..
      Ja w tamtym roku byłem na kulikowisku w Ułężu. Bardzo sobie chwale, w tym roku też się wybiorę (http://www.kulikowisko.pl/)
      Można nawet zebrać grupę i zrobić szkolenie dedykowane np dla teresek

      Komentarz


        #78
        motoszkola.pl - strona szkoly.

        relacje i troche fotek tutaj:



        tutaj sa trzy wpisy. troche to stare, pewnie teraz napisal bym ciutke inaczej, ale wtedy, okiem mega swiezaka widzialem to tak.

        bede probowal powtorzyc sobie takie szkolenie, lub inne, gdy odkuje sie troche finansowo. polecam (mimo, ze wiem, ze zaraz zostane wysmiany).
        Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
        Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

        Komentarz


          #79
          Nic tak nie uczy jak własne błędy ,własny ból i figury wycięte na moto.Do Ofcy 234 nie bierz tego do Siebie ,nikogo nie chciałem wyśmiać

          Komentarz


            #80
            Zamieszczone przez znikopis Zobacz posta
            Nic tak nie uczy jak własne błędy ,własny ból i figury wycięte na moto.Do Ofcy 234 nie bierz tego do Siebie ,nikogo nie chciałem wyśmiać
            Ja jako zawodowy kontroler jakosci ucze siebie (a i innych tez) na cudzych bledach, wiec moze na moto tez sie tak uda
            Pzdr!
            prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

            Komentarz


              #81
              Wiadomo ,że lepiej na cudzych błędach (mniej boli),ale swoje błędy dłużej się pamięta.

              Komentarz


                #82
                No dobra a wiadomo już coś o samym spotkaniu?
                Gdzie to ma być?
                Bo jest szansa, że podjadę na imprezkę popołudniu/wieczorem.
                Tylko muszę wiedzieć gdzie
                ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                Komentarz


                  #83
                  Siema spotkanie bedzie nikt nie mówisz ze odbędzie sie w maju czerwcu morze we wrześniu kurwa nie wiem nie mam czasu jak na razie ogrnac tematu zajebany jestem praca ja jebie ;/ Niestety jak wiadomo w Stolicy wyścig szczurów i cyrk w jednym.
                  Pozdro

                  Komentarz


                    #84
                    Aha.
                    To nie nastawiam się na ten weekend.
                    W sumie to i tak mam jeszcze gips. Ale też mam już możliwości przemieszczania się
                    ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                    Komentarz


                      #85
                      Rozumiem, że żadnego spotkania nie ma...
                      Czy pijecie sami i ja nic o tym nie wiem
                      ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                      Komentarz


                        #86
                        W Wawie sie zebrac nie moga bo wszedzie maja za daleko

                        wiesz giani, stolica - duze miasto to nie tak siup sie spotkać
                        Enduro nie klęka
                        R 1100 GS '99 - limonka
                        Pajero 3.2 DiD '03

                        Komentarz


                          #87
                          No coś w tym jest
                          ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                          Komentarz


                            #88
                            Nota bene mojego kursu w CSP tez nie ma, wiec przywarszawskie miejscowosci tez ta niemoc dotyka policjanty sie przynajmniej wylewaniem nowego asfaltu tlumacza...
                            Pzdr!
                            prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                            Komentarz


                              #89
                              Abstrachując od tematu zlotu, to ciekawe kto w tym CSP szkoli motocyklistów... Gdy uczęszczałem do tej placówki jakieś 10 lat temu obserwowałem sobie przez 2 lata mojej nauki tam szkolenie tych policjantów. I nie wiem, czy instruktorzy byli tacy marni czy kursanci, ale na moich kilka krytycznych czy też sarkastycznych uwag na temat ich jazdy dostałem Hondę CB500 bym pokazał co potrafię, i mimo że nic nie potrafiłem bo jakąś WSK czy Jawą trochę w młodości pojeździłem, to wykręciłem bezbłędnie trasę z najlepszym z nich czasem...a żaden ze mnie kozak czy jeździec... Przez 10 lat oczywiście dużo mogło się zmienić...
                              hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                              Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                              Komentarz


                                #90
                                Odpuściłbym sobie szkolenie u Policji. Jest kilka mocnych adresów u nich, ale oni akurat nie szkolą

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X