Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szuter Rally 1-4.06.2017 Kaszuby

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    @marcinjunak

    Rajd to jest w zasadzie przez dwa dni. Wg. info pierwszy wieczor to najebka przy ognisku, dwa nastepne to rajd, ostatni sniadanie i wypad. Czyli 300 km w dwa dni - zawsze to wiecej do przejechania dziennie niz pisales

    Komentarz


      #17
      Na BJT jadę nawet pod wodą, jeśli poziom będzie przynajmniej taki ja na pierwszej to będzie zajebiście. A na Kaszuby jeszcze się zobaczy.

      Komentarz


        #18
        Coś czuję że sam sobie zrobię rajd i będzie git, przynajmniej pozwiedzam Kaszuby za free a nie tam będę płacił jakimś bananon za jazdę po asfalcie.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #19
          po kaszubach to i ja bym chętnie pozapier .....

          Komentarz


            #20
            Organizator - Łukasz z Paszkowa + patronat, wsparcie Yamahy i na pewno będzie zacnie. Z tego co wiem pierwszy dzień ma być z odrobiną asfaltu ale za to drugi (miał być nawet nazwany) zatęsknicie za ancfaltem. Czy drogo? każdy sobie odpowie sam, czy warto? na bardzo dobrze zorganizowane rajdy zawsze warto się wybrać, a Łukasz takowe organizuje. Dlaczego tylko 300km ponieważ nie tylko samą jazdą człowiek żyje na takich rajdach, prawda @czeczen?
            Miejscówka, rejon PL - pierwsza liga!
            Pozdro
            PiotrAs

            P.S.
            Sam jestem zapisany na Paszków i II Rajd Bieszczadzki.

            Komentarz


              #21
              Prawda - nie samą jazdą...

              W ubiegłym roku miałem zarzuty o zorganizowanie BJT w tym samym terminie co Paszków... nieuzasadnione- bo dowiedziałem się o terminie paszkowa dużo później ale były uzasadniane tym że "terminu co prawda nie było w tym czasie ale to taki tradycyjny termin..." Jak widać w tym roku terminy nie kolidują... Uczestników na jednym i drugim rajdzie nie brakowało - więc spina była niepotrzebna.

              Wracając do tematu Kaszub - warto pojeździć po tych szutrach zanim je zaleją asfaltem

              Komentarz


                #22
                Tylko weekendów brakować będzie Na "rynku" zostaną najlepsi organizatorzy rajdów terenowych i asfaltowych. Nie sądzę żeby rajd latarników (po ostatniej wtopie) miał wielu zwolenników. Także 3mać poziom Panowie.

                Pozdro
                PiotrAs

                Komentarz


                  #23
                  A co było teraz nie tak z latarnikami? Byłem na pierwszym, to dużo nie brakowała do udanej imprezy.

                  Komentarz


                    #24
                    Ja na drugim też nie byłem ale podobno plaża została zamknięta a i rodbook nie do końca dokladnie rozpisany i niektórzy opuścili ostatnie 30 km.

                    Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

                    Komentarz


                      #25
                      Czeczen, kiedy BJT?
                      Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
                      Adwenczur Klab FB
                      Adwenczur Klab w sieci

                      Komentarz


                        #26
                        Przecież posał 30.06-2.07. Możesz w kalendarzu zakreslić 😊

                        Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

                        Komentarz


                          #27
                          Zapomniałem. Przecież nie będzie czym jechać 😕

                          Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X