Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tłumik akcesoryjny SBK LeoVince

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    marcin..., skoro tak uważasz...
    Ja nic nie regulowałem, kompów nie podłączałem. Zrobił mi to znany w Rzeszowie Darek i chodzi jak złoto.
    Zapraszam na testy, jakby ktoś był w okolicy.

    Komentarz


      #17
      z tego co pamiętam to w układzie FI jest czujnik o2, czujnik walu i czujnik temp powietrza...
      i teraz pytanie jak on ci tą lambdę odłączył to układ działa ? czy było to jakoś mostkowane ?
      ?

      btw...
      chciałbym jedna rurę wywalić robiąc miejsc na np narzedziówke...
      babra sie ktoś na forum przeróbkami wydechów w kwasówce najlepiej ?
      z tego co parzyłem to wystarczy podmienić trójnik na przejscówke...

      Komentarz


        #18
        czujnik temp powietrza działa bo włącza się wentylator,
        czy mostkował coś? nie mam pojęcia

        Ja mam jeden komin, http://www.youtube.com/watch?v=WefRxv6LJoM
        Z tyłu na oponie 130 trochę "chudo" wygląda, ale śmiga jak złoto.

        Komentarz


          #19
          Zamieszczone przez pattryk Zobacz posta
          czujnik temp powietrza działa bo włącza się wentylator,
          czy mostkował coś? nie mam pojęcia
          a co ma czujnik powietrza w kolektorze ssącym do załaczania się wentylatora na chłodnicy?
          u mnie w samochodzie też jest lambda odpięta i poza tym że pali litr więcej i lepiej chodzi nic nie zauważyłem
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #20
            Marcin,
            no rożnie to może być ciekawi mnie czy w tenerce przy odłączeniu trzeba w komputerze wyłączyć lambde/będzie engine error ?
            czy kabelek mostkować, czy wpiąć jakiś siuwax w koncówkę?

            Pattryk
            Jak możesz pstryknij foto, chodzi mi o ten fragment ja tu mam trójnik a ty ??
            co myślicie o przewodzie elastycznym zda tu egzamin ?
            IMAG0320.jpg

            IMAG0322.jpg

            IMAG0321.jpg

            Komentarz


              #21
              Przewód elastyczny? TO znaczy siatka stalowa, taka jak za kolektorem wylotowym w autach ? Mysle ze nie ma co się bawic w takie rzeczy. JA u kumpla w Varadero montowalem dwa LEO, pochodzily od VTR - mialy inne mocowanie. gosc który mi je sprzedawal dorobil w cenie przejsciowki nie widząc moto - na podstawie schematu producenta moto oraz samego tłumika akcesoryjnego. poszukam go na allegro i podam Ci link - ja osobiscie jestem bardzo zadowolony. zamiast 2300zł kumpel wydał 1200zł, a ja tylko odcialem we wlasciwym miejscu stare wydechy i dokreciłem rurkę z zakonczeniem typu slip-on (czyli na spręzynkę, jak na zdjeciu powyzej w XTZ). Za taką przejsciowkę na jeden tłumik zaplacisz jakies 30-50zł z wysylka. montujesz bezinwazyjnie w konstrukcję, tzn nic nie tniesz, nie kombinujesz. A co najwazniejsze wszystko się trzyma, jest z nierdzewki - nie z jakis laczników itp, skladane na pastę montazową - z tendencją do odpadniecia przy najblizszym wyjezdzie ;]

              - - - Zaktualizowano - - -

              tu link do profilu goscia na allegro http://allegro.pl/show_user.php?uid=2988006, jest chyba z okolic Gorzowa WLKP, ale działa wysylkowo bez najmniejszego problemu. W moim przypadku odwalil kawal dobrej roboty, a same adaptery dorobil w nocy dzien przed wysylka Poza tym same pozytywy swiadcza o poprawnosci wykonywania swojej profesji

              Komentarz

              Pracuję...
              X