Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

V spotkanie XTZclub śląskie PROPOZYCJA 11-13 października, Niewiesze k.Gliwic

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez mario_xt600 Zobacz posta
    Trasa turystyczna :
    1) mario_xt600
    2) AdamB
    3) RENIA
    4) ofca234 (opcjonalnie)
    5) maciekborowy
    6)bigmike (sory musialem tak bo nie moglem inaczej sie wpisac)

    Komentarz


      Trasa turystyczna :
      1) mario_xt600
      2) AdamB
      3) RENIA
      4) ofca234 (opcjonalnie)
      5) maciekborowy
      6) bigmike
      Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

      Komentarz


        Trasa turystyczna :
        1) mario_xt600
        2) AdamB
        3) RENIA
        4) ofca234 (opcjonalnie)
        5) maciekborowy
        6) bigmike
        7) Madzia

        Komentarz


          Zamieszczone przez mario_xt600 Zobacz posta
          Trasa turystyczna :
          1) mario_xt600
          2) AdamB
          3) RENIA
          4) ofca234 (opcjonalnie)
          5) maciekborowy
          6) bigmike

          dzieki za poprawkę) widzimy sie juz wkrótce...a kamazzz przyjezdza w ogole?

          Komentarz


            Zamieszczone przez Bigmike Zobacz posta
            dzieki za poprawkę) widzimy sie juz wkrótce...a kamazzz przyjezdza w ogole?
            spoko
            kamaz się nie odzywał i nie wpisał się na listę więc chyba go nie będzie.
            Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

            Komentarz


              Hejka, ostatnie 2 miesiąc przez nadmiar innych zajęć praktycznie nie zaglądam na forum, niestety nadmiar zajęć jeszcze się nie skończył (remont hacjendy) więc odpadam, bawcie się dobrze.

              Komentarz


                Zamieszczone przez robkri Zobacz posta
                Hejka, ostatnie 2 miesiąc przez nadmiar innych zajęć praktycznie nie zaglądam na forum, niestety nadmiar zajęć jeszcze się nie skończył (remont hacjendy) więc odpadam, bawcie się dobrze.
                Ostatnio edytowany przez sowizdrzal; 369.
                Sowizdrzał
                KTM 750 6T
                Nie wierz, nie bój się, nie proś!

                Komentarz


                  Cieżko sie zdecydować, bo mamy kostki i trochę ćwiczymy ale nadal umiejętności słabe, fajnie byłby pojechać off ale jak bedzie mokro to słabo to widzę plus nie chcielibyśmy spowalniać zapier... 140km/h bo nasze prędkości to raczej 60-70 na szutrach. Tak więc raczej piszemy sie na trasę turystyczną, chyba że da sie jescze zdecydować na miejscu.

                  Trasa turystyczna :
                  1) mario_xt600
                  2) AdamB
                  3) RENIA
                  4) ofca234 (opcjonalnie)
                  5) maciekborowy
                  6) bigmike
                  7) Madzia
                  8) Mariola
                  9) johny_b

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez robkri Zobacz posta
                    Hejka, ostatnie 2 miesiąc przez nadmiar innych zajęć praktycznie nie zaglądam na forum, niestety nadmiar zajęć jeszcze się nie skończył (remont hacjendy) więc odpadam, bawcie się dobrze.
                    Odpuść te dwa metry kafli i przyjedz się wyluzować,wszystko zaczyna wyglądać atrakcyjnie więc szkoda opuszczać taką imprezę.
                    Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez robkri Zobacz posta
                      Hejka, ostatnie 2 miesiąc przez nadmiar innych zajęć praktycznie nie zaglądam na forum, niestety nadmiar zajęć jeszcze się nie skończył (remont hacjendy) więc odpadam, bawcie się dobrze.
                      no weź przyjedź a nie marudzisz, ja też remont mam i dlatego musze sie wyrwać...przyjeżdzaj...troche zluzujesz i odreagujesz, psychicznie opoczniesz

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez johny_b Zobacz posta
                        Cieżko sie zdecydować, bo mamy kostki i trochę ćwiczymy ale nadal umiejętności słabe, fajnie byłby pojechać off ale jak bedzie mokro to słabo to widzę plus nie chcielibyśmy spowalniać zapier... 140km/h bo nasze prędkości to raczej 60-70 na szutrach. Tak więc raczej piszemy sie na trasę turystyczną, chyba że da sie jescze zdecydować na miejscu.
                        nie róbcie scen Panowie, jak narazie moja Gośka się rozchorowała, a xt nie chce odpalać, nad nim pracuje ja, a ona nad sobą, jeździ pierwszy sezon w swoim życiu i ma jechać offem... jeśli się wyleczy
                        także proooszę Was... i tam nikt nie będzie leciał 140 zapewniam...
                        bo go Adam zaraz opier**li

                        Komentarz


                          Trasa off jest lajtowa. Kilka kolein, jakieś nasypy kolejowe, trochę przebijania przez krzaki, ale głównie płaskie szutry 50-70km/h.

                          Komentarz


                            Mam nadzieje że uda mi się dołączyć !

                            Trasa turystyczna :
                            1) mario_xt600
                            2) AdamB
                            3) RENIA
                            4) ofca234 (opcjonalnie)
                            5) maciekborowy
                            6) bigmike
                            7) Madzia
                            8) Mariola
                            9) johny_b
                            10) Azitoshi
                            11) Narwisty

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez siedlar Zobacz posta
                              nie róbcie scen Panowie, jak narazie moja Gośka się rozchorowała, a xt nie chce odpalać, nad nim pracuje ja, a ona nad sobą, jeździ pierwszy sezon w swoim życiu i ma jechać offem... jeśli się wyleczy
                              także proooszę Was... i tam nikt nie będzie leciał 140 zapewniam...
                              bo go Adam zaraz opier**li
                              Ok... Panowie (i Panie) wobec tego scen robić nie będą. Potrzebuje tylko chetnego do podnoszenie mojego moto w razie gdyby mi juz sil brakło ;-)

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez ArturS Zobacz posta
                                Trasa off jest lajtowa. Kilka kolein, jakieś nasypy kolejowe, trochę przebijania przez krzaki, ale głównie płaskie szutry 50-70km/h.
                                Dokładnie, z resztą moja DRZ-ka na krótkich przełożeniach więcej niż 80 nie pojedzie, więc jeszcze będziecie płakać, że za wolno
                                Poza tym warto ściągnąć ślad, wgrać do nawi i jechać, niekoniecznie w kupie.

                                ------------------------------------
                                UWAGA ŚLAD trasy OFF wrzucam w załączniku w czterech wersjach:
                                .PLT - na OZiExplorer
                                .GPX - Garmin, OruxMaps
                                .GPS - AutoMapa
                                .KML - GoogleEarth, GoogleMaps, OruxMaps


                                Ten sam slad w tych i innych formatach można także pobrać stąd: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=kamtxtfrjowhmlww

                                A tu sobie można pooglądać: https://maps.google.com/maps?t=h&q=h...frjowhmlww.kmz
                                Załączone pliki
                                Sowizdrzał
                                KTM 750 6T
                                Nie wierz, nie bój się, nie proś!

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X