Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zasilanie gaźników.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zasilanie gaźników.

    Do gaźników dochodzą dwa trojniki.jeden z filterkim drugi bez. Wyjąłem geźniki z moto umyłem i teraz nie pamietam do którego trójnika dochodziła wacha z pompy. Wiem ze do drugiego nic nie było podpięte. Pomóżcie

    #2
    Benzyna idzie do tego górnego i bliżej komór pływakowych nie tego w głębi.

    Komentarz


      #3
      dsc_9127_20110202_1188933256.jpg
      "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

      Komentarz


        #4
        Ok dzięki. A po co ten drugi?

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez orzelekNGI Zobacz posta
          Ok dzięki. A po co ten drugi?
          Przelewowy, powinna być wyprowadzona stamtąd rurka za silnik.
          "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

          Komentarz


            #6
            Moto złożone, ale... jest problem z odpaleniem na zimnym...ssanie, czy bez ssania to samo...nie chce zagadać nawet. po wlaniu ze strzykawki wachy na przepustnice pali od razu... po kilkukrotnym takim "podlewaniu" jak trochę załapie temperaturki to jest OK. Świece nowe, gaźniki wyczyszczone luzy zaworowe ok... miał ktoś coś podobnego?

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez orzelekNGI Zobacz posta
              Moto złożone, ale... jest problem z odpaleniem na zimnym...ssanie, czy bez ssania to samo...nie chce zagadać nawet. po wlaniu ze strzykawki wachy na przepustnice pali od razu... po kilkukrotnym takim "podlewaniu" jak trochę załapie temperaturki to jest OK. Świece nowe, gaźniki wyczyszczone luzy zaworowe ok... miał ktoś coś podobnego?
              Pompa podaje paliwo na gaźniki?
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #8
                jak szalona to samo jest jak mam z wężyka i butli "na krótko" podłączone paliwko. Po rozgrzaniu jest wszystko ok. zakładam zbiornik i można jeździć.
                opuściłem iglice o jeden ząbek...ale to chyba nie wpływa na odpalanie

                Komentarz


                  #9
                  Sprawdź zasilanie pompy - wężyk podciśnienia

                  ... zdążyłeś odpisać ... zobacz jeszcze czy podczas wyciągania "ssania" przesuwa się suwak po prowadnicy ... możesz czymś cienkim (długi śrubokręt ) sprawdzić czy ssanie dochodzi do właściwego miejsca - w czasie montażu łatwo jest o nieprecyzyjne skręcenie pancerza linki ssania.
                  Ostatnio edytowany przez czeczen; 402.

                  Komentarz


                    #10
                    Ok. Sprawdzę, ale to by na krótko zapaliła jak by wina pompy była....chyba ze podcisnienie spiernicza.

                    Komentarz


                      #11
                      Chłopie , albo zalewa ci świece , a one są bardzo wrażliwe na nadmiar paliwa ,albo źle poskręcałeś gaźniki ,może pozamieniałeś śubkę , która trzyma wieżyczkę na rurce emulsyjnej z dyszą ''70'' ?
                      Pozdro
                      J11
                      Papacool

                      Komentarz


                        #12
                        Nie zamieniłem na pewno pisałem, ze na ciepło chodzi jak należy. Problem jest na zimnym. Czy za wysoki poziom paliwa w gaznikach może powodować zalanie na zimnym?

                        Komentarz


                          #13
                          Jak miałem pęknięte membrany i lało się paliwo litrami na świece, to nie mógł zapalić. Kręciłem, kręciłem, kaszlał, kaszlał, kręciłem - w końcu palił na jedengar, po chwili na drugi i niby było ok Wyciągnij i sprawdź jaki mają kolor świece, to coś będziesz wiedział
                          Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
                          Adwenczur Klab FB
                          Adwenczur Klab w sieci

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez orzelekNGI Zobacz posta
                            Nie zamieniłem na pewno pisałem, ze na ciepło chodzi jak należy. Problem jest na zimnym. Czy za wysoki poziom paliwa w gaznikach może powodować zalanie na zimnym?
                            Przy zalanych świecach nie pomogło by "podlewanie" strzykawką, w twoim przypadku to raczej za niski poziom paliwa lub ssanie nie działa.
                            "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                            Komentarz


                              #15
                              Fakt.
                              Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
                              Adwenczur Klab FB
                              Adwenczur Klab w sieci

                              Komentarz

                              PracujÄ™...
                              X