Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ułamany bagnet

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Ułamany bagnet

    Witam,
    Dzisiaj przy zmianie oleju ułamał mi sie bagnet i wpad do ramy.
    Probowałem go namierzyć łapakiem ale nic z tego.
    Odkreciłem łącznik między rama a silnikiem bo myślałem, że może tam spadł ale niestety tam go nie było.

    Zaryzykowałem i odpaliłem moto, sprawdziłem czy jest smarowanie (na śrubie kontrolnej) i wydaje się, że wszystko jest ok na razie.

    Nie bardzo wiem, co mam teraz robić.
    Jest jakas możliwość wyciągnięcia go z ramy?
    Można tak jeździć?

    Pozdrawiam,
    Bartosz

    #2
    kup drugi wskaźnik .... a tamten niech zostanie w ramie. Te silniki nie takie rzeczy mielą

    Komentarz


      #3
      Sprawdzałeś na przewodzie, który wychodzi z ramy (poniżej śruby służącej do spuszczania oleju z ramy)?
      Do tego będziesz musiał spuścić olej.
      XTZ+660+-+41.jpg

      - - - Zaktualizowano - - -

      Zamieszczone przez Gandalf Zobacz posta
      kup drugi wskaźnik .... a tamten niech zostanie w ramie. Te silniki nie takie rzeczy mielą
      Tą wypowiedź pominę milczeniem
      "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

      Komentarz


        #4
        Tak jak pisałem, sprawdzałem w przewodzie i nic. Może jeszcze za jakiś czas zobacze, czy nie spłynął z olejem.
        Najbardziej boję się, że gdzies zablokuje mi przepływ oleju i zanim się zorentuje utknę gdzieś z zatartym silnikiem

        A tak przy okazji, probowałem dokupić bagnet ale nie moge nigdzie trafić. Nie wiedziałem, ze to taki deficytowy towar :/

        Pozdrawiam,
        Bartosz

        Komentarz


          #5
          zaiast bagnetu mozesz kupic termometr do oleju. tylko zebys nie wpadł na taki pomysł jak ja /;d naciąłem flexem lekko trzepień wystajacy z termometru zeby sprawdzac sobie stan oleju no i sie okazało ze przez te naciecia wskazówka zalałą sie olejem

          Komentarz

          Pracuję...
          X