Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rzęzi przy więcej niż 4K obrotów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Wszyscy zamilkli tylko teresa rzęzi . wentylator też nie ? czy znalazłeś przyczynę ?

    Komentarz


      #17
      Zamieszczone przez pehowiec Zobacz posta
      Wszyscy zamilkli tylko teresa rzęzi . wentylator też nie ? czy znalazłeś przyczynę ?
      Nie mialem czasu sprawdzic wentylatora. Jak narazie na pewno rzęzi z okraglych kratek wlotów powietrza tak jak napisał @qba. I delikatnie, bardzo delikatnie korek wlewu paliwa, tak jak napisał @szafura - coś tam się porusza, ale to nie jest główny sprawca rabanu

      Jak dojdę, który to ananas tak się telepie i rzęzi to nie omieszkam napisac.

      Komentarz


        #18
        W xt 600 rzęził mi zbiornik, boczna ściana zbiornika. Jak latarką podświetliłem środek zbiornika to było widać jak paliwo bąbelkuje. Może to była wada zbiornika ale obstawiłem że jest tak rozje....y że cały drży . No ale to inna para kaloszy bo to był singiel. "Szukajcie a znajdziecie "

        Komentarz


          #19
          A co zrobić z takim korkiem? U mnie wpada w wibracje przy 4000-5000obr. podczas hamowania silnikiem. Jak zasłonię go ręką to jest ciszej więc to chyba to.
          Ogólnie bak jak jest do połowy pusty to wibruje i robi za membranę. Pod bakiem są ślady jakiejś gąbki, czy odtworzenie jej coś zmieni?

          Komentarz


            #20
            W moim stawiam na łańcuszek rozrządu, ale to się okaże w zimę bo wtedy zamierzam to zmieniać :-)
            Na dobrą sprawę można coś zobaczyć czy pod zbiornik nie włożyć, choćby jakąś dentkę stara, może pomoże :-)

            Komentarz

            PracujÄ™...
            X