Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana łańcuszka rozrządu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #76
    Montaż łańcucha rozrządu bez zdejmowania wałków. Dodatkowo, jestem już właściwie pewien, że mój wałek ssący był jednak właściwie ustawiony.

    Komentarz


      #77
      Jeśli mowa o xtz 750 co jest niemalże bliźniacza silnikowo do tdm 3vd - to przy wymianie łańcuszka rozrządu nie trzeba ani go ciąć, ani odkręcać kół zębatych ani zdejmować wałków rozrządu. Może to mało odkrywcze, ale myk polega na takim manipulowaniu łańcuszkiem żeby przeszedł on między śrubami kół zębatych a ścianą obudowy cylindrów. Na dniach to robiłem i da się

      Komentarz


        #78
        A niby jak zakładasz łańcuch na wał korbowy i wałki?
        Wg mnie niemożliwe!
        Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
        Loud pipes save lives...
        https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

        Komentarz


          #79
          Zdejmuję dekiel pomp, zdejmuję pompy (siedzą na kilku śrubach a koła zębate pomp na segerach) i tamtędy jest dostęp do zębatki na wale. Wystarczy łańcuszek od góry tam wpuścić i po kłopocie.

          Komentarz


            #80
            Da się..... jednak najczęściej wymiana łańcucha wiąże się z wymianą płytek (zdejmowaniem wałków) Sam przeciągałem łańcuch pomiędzy kołem a kadłubem, mieści się po kombinacjach.
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              #81
              Orientuje się ktoś może ile kosztuje (tak około ilu) wymiana łańcucha rozrządu w warsztacie? Sama robocizna.
              Szukam czegoś co teoretycznie istnieje ale nikt tego nie widział...

              Komentarz


                #82
                Zamieszczone przez Elnino Zobacz posta
                Orientuje się ktoś może ile kosztuje (tak około ilu) wymiana łańcucha rozrządu w warsztacie? Sama robocizna.
                300 zł
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  #83
                  W Mielcu 200zł.

                  Komentarz


                    #84
                    sima!
                    Przymierzam się do zmiany łańcuszka rozrządu mam dylemat jaki zamówić w salonie Kawasaki krzykneli mi 350pln jakoś drogo!!
                    Jaki mi koledzy polecacie i gdzie zamówić?? Z góry dziękuje.

                    Komentarz


                      #85
                      W salonie Kawasaki łańcuszek do Yamahy?

                      Komentarz


                        #86
                        To dziwne,wakacje tego roku kosztował około 160zł aż tak by ceny poszły w górę,model od którego ja brałem Kawasaki ZXR 750H 89 NR;92057-1220.Poszukaj bo nie jestem pewien czy dobrze spisałem,masz to w tym temacie
                        Ostatnio edytowany przez jaworzak; 2776.

                        Komentarz


                          #87
                          Dokładnie ten sam. Nawet nr katalogowy podawałem. Może źle się zrozumieliśmy zadzwonie jutro jeszcze raz może do innego serwisu. Z którego kolego Ty zamawiałeś?

                          Komentarz


                            #88
                            Zamów w ASO i po sprawie https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j...w1OA_XdADjNM-g

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X