Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

III spotkanie klubowe - 7,8,9 września

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Tam gdzie zwykle - myślę że to będzie stała miejscówka - koło Puław - Stanisławka
    Enduro nie klęka
    R 1100 GS '99 - limonka
    Pajero 3.2 DiD '03

    Komentarz


      OOO Kulig to zaj...fajna sprawa a o to to juz moge zadbac (moje paienskie nazwisko to kulik

      Komentarz


        Zamieszczone przez trocin Zobacz posta
        Wracam w listopadzie i rycie będzie na 100% termin wstępnie wymyśliłem jak się wyrobię 16-18 listopad a jak nie to dopiero ok 7-9 grudnia damy radę


        to już szukam opon Mud & Snow
        ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
        FB: http://www.facebook.com/kamilltee

        Komentarz


          Weź też w razie czego wkręty w kieszeń
          Enduro nie klęka
          R 1100 GS '99 - limonka
          Pajero 3.2 DiD '03

          Komentarz


            Zamieszczone przez lemur Zobacz posta
            ... przy ognisku to chyba na pewno ja mówiłem o ubezpieczeniach - temat był z ofcą poruszany odnośnie assistans do auta lub motocykla - tego już nie pamiętam, ale jeśli macie jakieś zapytanie odnośnie ubezpieczenia auta domu lub siebie to postaram się Wam doradzić co i jak i gdzie najlepiej zakupić, jeśli w Waszej okolicy nie będzie punktu z jakąś firmą to możemy to załatwić przeze mnie (ponieważ zajmuje się ubezpieczeniami) tyle że wtedy musiałbym mieć info o kilka dni wcześniej żeby to przesłać ale jeśli chodzi o przeliczenie składki to proszę pisać do mnie na pr. z motocyklami sprawa jest prosta najtaniej wychodzi pzu i warta ale pzu taniej i zielona karta do bloku wschodniego jest w gratisie na cały rok , natomiast w warcie jest płatna na cały ok 100 zł lub ok 21 zł chyba na miesiąc- najtańsze i chyba najlepsze pod względem zakresu ubezpieczeń nnw podróżnego jest pzu - o nazwie wojadżer - ma bardzo szeroki zakres i na prawdę jest bardzo tani na 3 osoby na 3 dni wyszło 23 zł podróż była na Ukrainę. postaram się założyć osobny wątek w dziale komercyjnym żeby tutaj nie psuć tematu i jeśli ktoś będzie chciał się doradzić to może śmiało pisać lub dzwonić
            wrzuć może jakieś ogólne info w temacie ubezpieczeń w komercyjnym np.
            chętnie skorzystam jak mi się aktualne skończą - myślę , że nie tylko ja

            Komentarz


              he he jawne przesłanie

              trzeba zapier..lać



              a potem: ujmuje gazu bo wiem jak to boli

              Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                He, he,... spodobało się " Trzeba zapier.alać" Bo jazda na moto to nie bezmyślne wożenie dupy... Błędy robi każdy, ja też... Gleba na dojazdówce nad Biebrze, Czeczen widział...
                Zerowa prędkość, przednie koło ześliznęło się na korzeniu, motor przygniótł mi nogę. Po powrocie kuśtykam do lekarza, naderwane ścięgno achillesa...
                Na drugim zdjęciu ten na drugim planie to ja, szukam plastików od moto Adama, okazuje się że ten zakręt jest dość popularny leżało tam pełno plastików od róznych sprzętów...
                "Druciarz" to też fajne hasło zrobiło furore na różnych forach ...
                pozdr.

                Komentarz


                  Dzień bez gleby dniem straconym
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    Część moich zdjęć:












                    więcej tutaj: blogasek
                    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X