Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot PL+CZ+SK 2013

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    motywacja po przez fajne gadżety no pewnie podkręciło by to rywalizację.
    Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

    Komentarz


      #32
      Kiedy sie bedzie mozna zapisac i zarezerwowac caly domek na cztery osoby i tylez motocykli Pozdrawiam Wojtek

      Komentarz


        #33
        Masz w pierwszym poście...

        1) Chętni na pobyt w domkach muszą się określić do końca marca 2013 i uiszczenia zadatku w wysokości 25PLN (konto będzie podane później)
        Enduro nie klęka
        R 1100 GS '99 - limonka
        Pajero 3.2 DiD '03

        Komentarz


          #34
          Zamieszczone przez kamilltee Zobacz posta
          biorę na siebie smycze - mogę załatwić z nadrukowanymi różnymi firmami (różnymi) większą ilość za darmo
          mogę wycenić produkcję z prostym logo XTZ club i zlecić produkcję korzystając z firmowych zniżek - ale jeśli ktoś na forum jest producentem to i tak będzie miał taniej

          co do nagród - super pomysłem jest apteczka motocyklowa
          co prawda Wojtka nie ma w kraju, ale on lub ktoś z Motopozytywnych może ruszyć sprawę w BRD - może uda się zrobić jakieś szkolenie dla motocyklistów + gadżet
          w Morsku była standardowa pierwsza pomoc grupy GOPR Van Cogena, ale możemy postarać się o szkolenie specjalne dla motocyklistów ( z elemantami czysto pod motocyklistów: jak użyć samych motocykli i akcesoriów motocyklowych na miejscu wypadku itd)
          apteczka http://www.centrumbrd.pl/node/298

          postaram się też (nie obiecuję na 100%) o jakieś gadżetixy w małych ilościach z kilku firm (w tym firmy winiarskiej )
          Fajne były by smycze z małym identyfikatorem ( nick z forum lub coś w tym stylu) dla każdego uczestnika imprezy.Ja postaram się zorganizować też małą nagrodę,może jakiś komplet świec,blokadę na koło lub coś przydatnego podczas podróży.A konkursy do nagród to się wymyśli
          Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

          Komentarz


            #35
            Ja zrobie nalepki male i duze tylko prosze o wymiary i ile sztuk zeby starczylo

            Komentarz


              #36
              Witam
              Bardzo chętnie się piszę. Jest prowadzona jakaś lista??

              Komentarz


                #37
                Ponieważ nie widziałam się z Wami wielką qpę czasu, to wstępnie się zapowiadam, choć to jeszcze kolejna mega qpa czasu i nie wiadomo co się do tego czasu wydarzy

                Pozdrawiam,
                Gosia

                p.s. Oczywiście namiocik
                Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                Komentarz


                  #38
                  mam sporą ilość smyczy - z logo sponsora (a nie XTZ), bez kosztów (może znajdzie się jeszcze jakiś gadżetix dodatkowo)
                  identyfikatory z nickiem - to na sam koniec jak będzie zamknięta lista

                  ps.
                  wiem, że jeszcze dużo czasu - ale czy ekipa z Kielc będzie może lecieć lekkim OFFem i będzie kitrać jakąś traskę na nawigację?
                  ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                  FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                  Komentarz


                    #39
                    Rozumiem że kamilltee ogarnie smycze, natomiast co z wlepkami???
                    Czy ktoś ma jakiś projekt??? Ja mogę je ogarnąć tylko potrzebuje jakiś projekt.

                    Listę uczestników zaczniemy w lutym, także wrzucę nr konta na zlotową ściepę.

                    Chętnego do prowadzenia tzw konkursów potrzeba; 3, 4 dyscypliny.

                    Komentarz


                      #40
                      jakby się pojawił problem z naklejkami to proponuję swoją pomoc, ktoś już zadeklarował że zrobi ale jakby coś się zmieniło to możecie na mnie liczyć.
                      sigpic

                      Komentarz


                        #41
                        No to smycze ma kamilltee, a wlepki robi mody i wszystko w tym temacie

                        Zamieszczone przez mody Zobacz posta
                        jakby się pojawił problem z naklejkami to proponuję swoją pomoc, ktoś już zadeklarował że zrobi ale jakby coś się zmieniło to możecie na mnie liczyć.
                        mody, jeśli będziesz robił to nie zapomnij umieścić logo patrona medialnego zlotu http://www.miastons.pl/

                        Komentarz


                          #42
                          Proponuję zarzucić jakiś projekt wlepek.

                          Komentarz


                            #43
                            Cześć

                            Zaczynami się wpisywać na listę, idę założyć nr konta na tą zacną imprezę na wpłaty zaliczek. Postaram się wrzucić jutro bo niestety mam ograniczony dostęp do netu. Jak się pojawi nr konta to panie Admin wrzuć pan na pierwszy post dla lepszej widoczności.

                            Mam prośbę do ekip z Mazowsza które będą się wybierać na zlot asfaltem, potrzebuję żeby zabrać od mnie 12L gorzały, miejsca nie zajmują bo w plastikowych workach są i zwą się Jelcyn. Takie sprzedają na bezcłowym, nie ma obawy że wypali kichy, pozbawi życia . Ja nie będę mógł zabrać wszystkiego bo jadę offem i sakiewki z boku mojej rakiety są mało pojemne.

                            mody; produkuj te wlepki i rzuć jakieś projekty dla rozeznania

                            No to wpisywać się na listę, raz dwa. Dla przypomnienia decyzja o rezerwacji domków musi wyjść od nas do końca marca.

                            Komentarz


                              #44
                              ej, co z opcja pt: chcialbym pojechac, ale nie wiem czy dam rade?

                              wysoka ta zaliczka? bedzie problem jak nie doplace reszty?
                              Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                              Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                              Komentarz


                                #45
                                Zamieszczone przez Zlot PL+CZ+SK Zobacz posta
                                Cześć


                                Mam prośbę do ekip z Mazowsza które będą się wybierać na zlot asfaltem, potrzebuję żeby zabrać od mnie 12L gorzały, miejsca nie zajmują bo w plastikowych workach są i zwą się Jelcyn. Takie sprzedają na bezcłowym, nie ma obawy że wypali kichy, pozbawi życia . Ja nie będę mógł zabrać wszystkiego bo jadę offem i sakiewki z boku mojej rakiety są mało pojemne.
                                Jelcyn piłem - potwierdzam wódeczka pierwsza klasa - jak ogarne kufry to mogę zabrać - nie wiem czy dam rade wszystko ale jeszcze sporo czasu i mam nadzieje że nie będe leciał sam po twardym więc dogadamy się bliżej czerwca
                                „To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel – Jest moim życiem. Muszę nad nim panować tak, jak panuję nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym, ale i ja bez motocykla jestem niczym….”

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X