Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pojeżdżawka po poligonie w Rembertowie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #61
    Czym dalej w poligon, to większe emocje











    Zapraszam za tydzień
    Ostatnio edytowany przez Kojega; 229.

    Komentarz


      #62
      Odnawiam wątek. Jak ktoś chętny to w niedzielę 28.07. z Kojegą ruszamy na poligon. Wstępne ustalenia: spot jak zwykle stacja Orlen w Zielonce przy drodze 634, o godzinie 9:00.

      Komentarz


        #63
        Przeprawa przez rzeczkę





        Mała górka



        I troszkę większa

        Ostatnio edytowany przez Kojega; 229.

        Komentarz


          #64
          Że tez dopiero teraz znalazłem ten temat. To cykliczna co tygodniowa impreza? I czy TKC dadzą rade, czy w ogóle sie nie wygłupiać? Po próbach jazdy po piachu nad morzem przyznaje ze skruchą, że umiejętności u mnie kompletnie jest brak, zero..

          Komentarz


            #65
            to zazwyczaj imprezy spontaniczne
            "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
            =>
            Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

            Komentarz


              #66
              Zamieszczone przez Prince Zobacz posta
              To cykliczna co tygodniowa impreza?
              Nie. Wygląda to tak: jest hasło+są chętni+mają czas=jest impreza
              Zamieszczone przez Prince Zobacz posta
              I czy TKC dadzą rade
              Ja miałem takie na Bigu i według mnie na asfalt, szuter, ogólnodostępne drogi gruntowe daje radę, ale głęboki piachy, błoto - makabra, szczególnie przód. Ta opona nie ma trzymania bocznego (bieżnik tylko na czole opony) i na głębokich koleinach na piachu i błocie przednie koło żyje swoim życiem, a za nim cały motocykl (przynajmniej taki o postórze Biga) i wydaje mi się, że nawet wprawiony kierownik niewiele poradzi - ale to tylko moja subiektywna ocena. Mam teraz Maxxisy 6001 i problem znikł. Przynajmniej przednią warto wymienić na porządną crossową kostkę, wtedy jest zupełnie inna jazda - tylna powinna dać radę. Ale na TKC też można, tylko trzeba się przyzwyczić do częstego podnoszenia motocykla. Jednak poligon to nie tylko głąboki piach i błoto, sąteż leśne dukty i droga czołgowa. I żadne nawet najdokładniejsze opisy nie są w stanie określić czy się da, czy nie. Trzeba spróbować żeby się przekonać.

              Komentarz


                #67
                Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
                I żadne nawet najdokładniejsze opisy nie są w stanie określić czy się da, czy nie. Trzeba spróbować żeby się przekonać.

                No to czekam na sygnał. Dziś pogoda do kitu ale gdyby jednak komuś sie chciało wybrać to proszę o sygnał 692107599.

                Komentarz

                Pracuję...
                X