Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

V spotkanie XTZclub śląskie PROPOZYCJA 11-13 października, Niewiesze k.Gliwic

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Czeczen ja ma trochę materiału ale większość zachlapana błotem bo kamera była ustawiona nisko na szutry a nie na błoto :p ale jakieś 60sek się z tego złoży Niestety operator kamery był za bardzo przejęty jazdą i nie nagrał najlepszych momentów

    Komentarz


      20131012_125526.jpg
      Wnuczek na tropie....

      Komentarz


        Dokładnie! - Maciek już został przmianowany z "borowego" na Guido.... !

        Komentarz


          Mówiłem żeby te kamery na kask zakładać.

          Komentarz


            Komentarz


              Ech.... fajne te hałdy! Siedlar naopowiadał jakie to u niego są wielkie .... zmontuję ekipę i zwiedzimy te w Jastrzębiu! Trachy są przyjemne tylko trzeba tam było w piątek jechać! ... bo w sobotę to jakieś stany lękowe i ogólne osłabienie panowało ... nawet jeden "człowiekiem depresją" został nazwany....

              Komentarz


                Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                Ech.... fajne te hałdy! Siedlar naopowiadał jakie to u niego są wielkie .... zmontuję ekipę i zwiedzimy te w Jastrzębiu! Trachy są przyjemne tylko trzeba tam było w piątek jechać! ... bo w sobotę to jakieś stany lękowe i ogólne osłabienie panowało ... nawet jeden "człowiekiem depresją" został nazwany....
                a wszystko po śliwce Gianiego
                Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                Komentarz


                  Kufa, na imprezie już nigdy nie stoję przy Gianim

                  Komentarz


                    Zgadzam się z Czeczenem. Na Trachy trzeba było jechać w piątek albo odrazu rano na bani
                    Po południu to człowiek miał totalne wyczerpanie energetyczne. W dodatku musiał walczyć cały czas z opona szosowa z przodu.
                    Trzeba przyznać że świetne miejsce zobaczymy co Siedlar w Jastrzębiu pokarze
                    ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                    Komentarz


                      W JAstrżebiu łatwiej, ale wyżej z tym, że nie skończymy w Jastrzębiu cwaniaczki z bąblem w nosie

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez siedlar Zobacz posta
                        W JAstrżebiu łatwiej, ale wyżej z tym, że nie skończymy w Jastrzębiu cwaniaczki z bąblem w nosie
                        Siedlar ale z tego co było widać to tylko Ty i fiała jeździliście po górkach a reszta patrzyła się jak szpak w pi..dę
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          widzisz, giani mówił, że zmęczony bo twrdo na ławce przy ognisku... czeczen, że na budowe jedzie po niedzieli.. i co zrobisz

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez siedlar Zobacz posta
                            widzisz, giani mówił, że zmęczony bo twrdo na ławce przy ognisku... czeczen, że na budowe jedzie po niedzieli.. i co zrobisz
                            A ze mnie się śmieją że się starzeję i nie chcę spać przy ognisku
                            co ja poradzę że w przeddzień jazdy idę spać zamiast pić do rana a potem zamiast jeździć ludzie zdychają i rzigają jak jasny pieron
                            a przepraszam, pierwsza liga nie rzyga
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                              A ze mnie się śmieją że się starzeję i nie chcę spać przy ognisku
                              co ja poradzę że w przeddzień jazdy idę spać zamiast pić do rana a potem zamiast jeździć ludzie zdychają i rzigają jak jasny pieron
                              a przepraszam, pierwsza liga nie rzyga
                              nachleją się tych wynalazków i później zakręty na leżąco biorą,albo mają taki stres że hamują kilometr przed skrzyżowaniem Ekipa na turystyce miała test,zjazd szolom na grubie i nikt nie chewcił
                              Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez advradek Zobacz posta
                                [ATTACH=CONFIG]15180[/ATTACH]
                                Wnuczek na tropie....
                                No to mam nadzieję, że się nie obrazi za obrazek w profilu

                                "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X