Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

13-15 września 2013 r. - LUBELSKIE SZUTRY vol. 1

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #76
    też wróciłem, wielkie dzięki dla Reni i Adama za super organizacje no i oczywiście czas zmieniać sprzęta ....

    Komentarz


      #77
      He he było zacnie, zapach błota w szpreju, plak, karkówa z gila, obiad pierwsza klasa, motto wyjazdu: mówiłem że oni wiedzą do czego służą te motocykle

      Dzięki wszystkim za udaną imprezę i oczywiście organizatorom za pomysł i wykonanie.
      Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #78
        Ja również dotarłem -było bardzo zacnie - również jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji a przede wszystkim obiadu ma się rozumieć - pomimo że jechałem 4x4 też się zajebiście wybawiłem w terenie
        Pozdro dla wszystkich i czekam na wiosenną edycję
        Ostatnio edytowany przez gruby88; 44.
        „To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel – Jest moim życiem. Muszę nad nim panować tak, jak panuję nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym, ale i ja bez motocykla jestem niczym….”

        Komentarz


          #79
          Jeszcze raz dziękuję za organizację oraz zaj... towarzystwo. Dużo nowego pozytywnego doświadczenia i pełen szacun.
          Wczoraj ostro, ale dziś na dobicie coś jeszcze, ciut wolniej ale spocić się było gdzie :-): http://www.sports-tracker.com/#/work...6dndpsfo26va2p
          Wczorajszy stat: http://www.sports-tracker.com/#/work...qjk67iqqg5gmjm , http://www.sports-tracker.com/#/work...ehckndijfbqq30

          Ps. Przejrzałem filmy na TV, w którymś momencie było widać:.... 128km/h i oczywiście nie był to asfalt :-).

          Perła górą
          :-)

          2013-09-15-241.jpg

          Komentarz


            #80
            Walka była bardzo zacięta

            IMAG0002.jpg

            IMAG0003.jpg

            P.S.
            Siedlar nie wiedziałem jak wysłać na prv więc tu wrzucam
            „To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel – Jest moim życiem. Muszę nad nim panować tak, jak panuję nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym, ale i ja bez motocykla jestem niczym….”

            Komentarz


              #81
              Razem z Renią dziękujemy Wszystkim za przybycie. Cieszymy się że Wam sie podobało i mamy nadzieję, że przyjedziecie do nas na wiosnę, bo plan taki, żeby "Lubelskie Szutry" uczynić imprezą cykliczną

              Kilka fotek z naszego aparatu: https://picasaweb.google.com/1174895...eat=directlink
              Film z imprezy postaram się zmontować do końca tego tygodnia.
              Ostatnio edytowany przez AdamB; 2501.

              Komentarz


                #82
                Czy Junak ma dziewczynę?


                A co się stało z janasową Teresą, że na przyczepce sie znalazła?
                Ostatnio edytowany przez LukaSS; 4.
                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                Komentarz


                  #83
                  się mu na kółkach wracać nie chciało . MZecie natomiast pękła rama.
                  Używaj świata, póki służą lata.

                  Komentarz


                    #84
                    Ogólnie mnie przekabacili na pomarańczową stronę Teresa strzeliła focha i huj, odpaliła po dłuższym przemysleniu a żeby było mało to i strzeliła rama (dokładnie rzecz ujmując to pękła tak na oko do połowy profilu) na obronę powiem że Teresa dostała tak po dupie jak pewnie nigdy w życiu , tempo było istnie dakarowe i poniżej 80 starałem się nie schodzić

                    Założę oddzielny temat gdzie będę rozkminiał co zrobić z teresą, ale ogólnie będę chciał ją wyremontować i sprzedać więc jeśli ktoś zainteresowany dawać propozycje

                    Komentarz


                      #85
                      Sympatyczni ludzie i 170km off... czego chcieć wiecej!pozdrawiam wszystkich a w szczególności mojego Wybawce ... kilka sekund póżniej i zbroja była by obsr...a (:

                      Komentarz


                        #86
                        Widać ze impreza się udała! i pogoda dopisała! Rośnie grono "zapi...czy" !
                        Podejrzewać można że zawołaniem imprezy było "pała!pała! i h...!!!"

                        Janas - i tak długo wytrzymała ta rama...

                        właśnie! .... czy Junak ma dziewczynę?

                        Komentarz


                          #87
                          K.mać oni sobie jeżdżą a ja cały week remontuję chacjendę jak zresztą większość weeków przez lato, wy sumienia kufra nie macie wy, wy ...... brak słów.

                          Komentarz


                            #88
                            No zacno było. Janas
                            trochę bez sensu remontować z zamiarem sprzedaży. Albo wyremontuj fest i zostaw dla się albo próbuj opchnąć taką - moto znane na forum. A do burania po krzunach można kupić coś małego czy to kata czy wr np jak na taki mini zlocik przyjechały dwie przyczepki to i na inne pewnie se spokojnie z kimś takiego bzyka zawieziesz a i jak typowy off to się np.z papierami nie trza szczypać więc może i coś taniej byś kupił
                            Używaj świata, póki służą lata.

                            Komentarz


                              #89
                              Dziewczynka na zdjęciach to moja koleżanka, żeby nie było - sonda niepotrzebna.

                              Komentarz


                                #90
                                Zamieszczone przez gientki Zobacz posta
                                No zacno było. Janas
                                trochę bez sensu remontować z zamiarem sprzedaży. Albo wyremontuj fest i zostaw dla się albo próbuj opchnąć taką - moto znane na forum. A do burania po krzunach można kupić coś małego czy to kata czy wr np jak na taki mini zlocik przyjechały dwie przyczepki to i na inne pewnie se spokojnie z kimś takiego bzyka zawieziesz a i jak typowy off to się np.z papierami nie trza szczypać więc może i coś taniej byś kupił
                                Wątpię żeby na jakimś psie bez papierów było co robić w trasie kóra miała niecałe 180 km, do tego jeszcze ze dwa razy trzeba by tankować po drodze jak nie trzy. To po prostu szutrowy przelot był po oficjalnych drogach a nie teren, kiedy wy to zrozumiecie

                                Janas sprzedawaj kondona i zbieraj hajs na męski motocykl
                                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                                sigpic

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X