Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

13-15 września 2013 r. - LUBELSKIE SZUTRY vol. 1

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #91
    Zaczynam zbierać i przerzucam się na zupki chińskie a i totka puszcze a z remontem to zobaczymy ile trzeba będzie włożyć...

    Komentarz


      #92
      No to jeszcze ja w podziękowaniu.... NIe mam neta na codzień to muszę w pracy
      Adamowi i Reni za organizację i jedzonko Junakowi za offa, spoko 170 kilosów zgrabnie przejechanych (bez napinki) Strat nie było...
      Jedynie Kulka się wydzierał jak by mu jajca przygniotło, a to tylko stopę, pomogłem, podziękował i hajda w drogę...
      Janas zrezygnował z przecinki, ale jak widzę to była właściwa decyzja.
      W niedzielę na przecince ja, Junak i Patryk daliśmy ostro czadu, zeszło ze trzy godziny bo jeszcze łachy wiślane były... JUż czasami nie miałem siły...
      Dzięki wielkie za udział, fotki i filmik bo pewno będzie....

      W tej drugiej grupie to też jakieś ekscesy były
      Gruby, Gosi Siedlarowej jakieś zdjęcia po krzaczorach robił, a Siedlar ino fedrował i fedrował (1-2-3-4 bo 5 to za dużo)

      Do następnego...

      pozdr.

      Edit:

      Motto to było: Oni wiedzą po co te KaTeeMy kupili.
      Posrany żart: Weź to zdejm, bo śmierdzi plakiem.
      Ostatnio edytowany przez Zbyszek KTM 990adv; 2893. Powód: skleroza

      Komentarz


        #93
        Zamieszczone przez Zbyszek KTM 990adv Zobacz posta
        Motto to było: Oni wiedzą po co te KaTeeMy kupili.
        Posrany żart: Weź to zdejm, bo śmierdzi plakiem.
        Dlaczego posrany, ja bym powiedział że sytuacyjny
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #94
          już wolał bym zeby mi kochones przygniotło Teresa załorzyla mi taką dżwignie na kolano ze pozostało mi tylko sie wydzierać i czekać na wybawce.Zbigniew jesteś wielki!

          Komentarz


            #95
            Do motta można by jeszcze dołożyć słowa Janasa,
            Junak, ja nie chcę cię denerwować ale albo jedziemy żeby się zabić albo czekamy na siebie przy asfalcie
            a potem: parę razy wyrwało mi kierę z łap i odpuściłem
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #96
              Junak wybrał ta drugą opcje:jedziem by sie zabić. a ja robiłem wszystko zeby lc8ki mi z choryzątu nie znikneły.

              Komentarz


                #97
                Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                Dlaczego posrany, ja bym powiedział że sytuacyjny
                Jak zwał tak zwał
                Może być sytuacyjny
                pozdr.

                Komentarz


                  #98
                  Zamieszczone przez ENDURO BOY Zobacz posta
                  Junak wybrał ta drugą opcje:jedziem by sie zabić. a ja robiłem wszystko zeby lc8ki mi z choryzątu nie znikneły.
                  Tak tak, tylko to nie ja hamowałem przez 100m przed traktorem wyjeżdżającym z pola
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #99
                    No traktorek troche mnie spowolnił... ciesz sie bo to ty w 99,9% trasy byłeś na prowadzeniu konwoju raz udało mi sie pojechac na czele i trafiłem na traktorzyste.

                    Komentarz


                      Coś chyba ściemniasz Kulka, albo Ci się śniło (że jechałeś pierwszy) miałeś jakieś koszmary nocne...
                      Ja nic takiego nie widziałem
                      pozdr.

                      Komentarz


                        Kulka ...nie przegadasz .... KTM zawsze musi być na poll position choć byś nie wiem jak się starał - nie przejmuj się, ja widziałem że byłeś pierwszy ....jak wyprzedzałem Cię Jeepem
                        „To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel – Jest moim życiem. Muszę nad nim panować tak, jak panuję nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym, ale i ja bez motocykla jestem niczym….”

                        Komentarz


                          hasło to było: tato a kiedy jakiś obiad bo zgłodniałem troszkę, a Zbych
                          ku*wa synek bo oni mi zaraz powiedzą kogo ja tu przywiozłem...

                          Komentarz


                            Filmik ze spotkania:



                            Miłego oglądania

                            Komentarz


                              Zajebiste Ja chce jeszcze raz

                              Komentarz


                                Niby prosta , szybka pojeżdżawka ale na 5,38 lekko mi włosy dęba stanęły pod kaskiem...
                                Patryk yamaszką wywija na piachu na "lewym pasie" , przestraszyłem się że jak go wykopsa na prawy to będzie tuż przed moim przednim kołem....
                                Przycisnąłem po heblach aż mi silnik zgasł
                                Zarąbista pojeżdżawka
                                W niedzielę po przecince z Patrykiem i Junakiem, dotarłem do domu ledwo żywy. Dobrze że kumpel przyszedł z flaszką to mnie trochę zmiękczyło
                                Janas myśl o nowym moto
                                Do następnego

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X