Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot w Mazowieckim

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #91
    Zamieszczone przez wojtekk Zobacz posta
    Odpuściłbym sobie szkolenie u Policji. Jest kilka mocnych adresów u nich, ale oni akurat nie szkolą
    Przepraszam, nie kumam (to taka odmiana pozycji na żabę)...

    Zamieszczone przez erwinw Zobacz posta
    Abstrachując od tematu zlotu, to ciekawe kto w tym CSP szkoli motocyklistów... Gdy uczęszczałem do tej placówki jakieś 10 lat temu obserwowałem sobie przez 2 lata mojej nauki tam szkolenie tych policjantów. I nie wiem, czy instruktorzy byli tacy marni czy kursanci, ale na moich kilka krytycznych czy też sarkastycznych uwag na temat ich jazdy dostałem Hondę CB500 bym pokazał co potrafię, i mimo że nic nie potrafiłem bo jakąś WSK czy Jawą trochę w młodości pojeździłem, to wykręciłem bezbłędnie trasę z najlepszym z nich czasem...a żaden ze mnie kozak czy jeździec... Przez 10 lat oczywiście dużo mogło się zmienić...
    Gadalem z gosciem, ktory byl tam 2, czy 3 tygodnie temu (on co prawda na armaturze, ale z tego co mowi byly bardzo rozne moto) i z tego co on opowiadal to po dwoch dniach nikt sie nawet nie zblizyl do poziomu instruktorow, tak wiec szczesliwie wyglada na to, ze cos sie jednak zmienilo na lepsze. Przynajmniej jesli chodzi o te zewnetrzne, komercyjne szkolenia. Bo jak to wyglada wewnatrz policji, to nie mam pojecia.
    Pzdr!
    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

    Komentarz


      #92
      Widziałem kilku ich instruktorów kilka lat temu i było marnie. Znam kilku mundurowych z V sekcji i są świetni. Tyle, że nie szkolą w policji

      Komentarz


        #93
        A, ok. Teraz rozumiem. Ale mam wrazenie, ze to wszedzie tak jest, ze ciezko znalezc tych najlepszych, zeby sie moc od nich uczyc - w sensie poza motocyklizmem tez tak jest
        Pzdr!
        prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

        Komentarz


          #94
          Poniewaz tu juz o tym zaczelismy gadac, to nie bede rozdzielal:
          Bylem w CSP (w koncu w ten wlasnie miniony weekend) i jestem mega zadowolony. Instruktorzy nie tyle nie sa marni, co zadna z osob, ktore tam byly nie byla w stanie sie zblizyc do ich poziomu na wlasnym sprzecie (a goscie na co nie wsiedli - lacznie z czopkiem - to byli w stanie zrobic wszystko). Pierwszy dzien to wolne manewry - mi sie trafila mokra sobota - wiec po pierwsze wiem, ze jestem w stanie nawet przy 5 km/h polozyc terese bardziej, skrecic ciasniej i teraz wiem, ze do tego dnia nie mialem pojecia o pracy gaz-sprzeglo. A dodatkowo przelamalem sie psychicznie i wiem, ze na mokrym tez sie da skrecac i moto sie nie od razu nie kladzie. Trafilem akurat na zajecia, na ktore zjechali sie glownei ludzie z forum BMW wiec mialem same GSy ;-) ale nawet wytrawni globtroterzy byli w stanie sie czegos nauczyc.
          Drugi dzien to jazda po motodromie - zajebiste wyzycie sie, ale i przynajmniej dla mnie nauka przygotowanie sie do zakretu, wejscia, wyjscia, optymalnego toru itd. - z jednoczesnym duzym marginesem bledu (chociaz udalo mi sie nigdy w trawe nie wyleciec ;-) ).
          Od razu mowie, ze jak ktos ma motywacje i samozaparcie, zeby znalezc sobie pusty plac, rozstawic tam chocby kamienie jako przeszkody i sie tam pokatowac, to moze sobie pierwszy dzien darowac - ja tak niestety nie mam, wiec dla mnie to szkolenie to generalnie samo dobre. o i tyle
          Pzdr!
          prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

          Komentarz


            #95
            Cos chyba sprawa zlotu umarła może po prostu wspólnie polatamy do około komina

            Komentarz


              #96
              Zapraszam jutro rano na obwodnicę Dęblina, jak nie będzie padać oczywiście.
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #97
                o akurat jestem w domu, moze dasz sie przeciaganac po wawozach, jak bedzie padac tym bardziej wpadaj do mnie ok 10
                Enduro nie klęka
                R 1100 GS '99 - limonka
                Pajero 3.2 DiD '03

                Komentarz


                  #98
                  Ja bardzo chętnie ale w deszczu to raczej marny pomysł mam standardowe opony 10 ok co prawda będę miał do was ze 100 km ale się wyrobie
                  podajcie tylko jakis punkt zbiorczy
                  Ostatnio edytowany przez CmenaH; 3621.

                  Komentarz


                    #99
                    Z Junakiem sie ustawiaj w Dęblinie jak wstanie czyli ok 10 ja wlasnie wyjezdzam...

                    Heheh zlot w mazowieckim widze bije rekordy popularnosci juz dęblin do mazowsza zaanektowany
                    Ostatnio edytowany przez trocin; 48.
                    Enduro nie klęka
                    R 1100 GS '99 - limonka
                    Pajero 3.2 DiD '03

                    Komentarz


                      Jak chcecie to o 10-11ej w Dęblinie na Orlenie, jak się wyrobisz,
                      mój tel 69siedem 18pięć 52cztery
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X