Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"Świętokrzyskie dziczenie 2015" 23-24-25. 10

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #91
    Było Bosko jak zwykle DZIĘKI BARDZO

    Szczególne podziękowania dla CZECZENA za nieogarnięcie rurki ja nie umiem, i jeszcze bym sobie na rurce krzywdę zrobiła
    za to super ogarniecie imprezy

    Traska Tourist wyszła jak zwykle fajnie, choć w tym roku troszkę była łagodniejsza

    - - - Zaktualizowano - - -

    PS , tak wyglądało moto Artura, którego grupa "superenduro" zostawiła samego

    12038448_1030973260293427_1546937912492779189_n.jpg

    Komentarz


      #92
      Super było, RENIA i AdamB dziękują za miło spędzony czas Do zobaczenia następnym razem!

      Kilka zdjęć z soboty: TUTAJ

      Komentarz


        #93
        Dziękuję za dobrą zabawę i do następnego.

        Komentarz


          #94
          super spotkanie czeczen szacun na zorganizowanie dziczenia,szkoda że zabrakło mnie w terenie ale w przyszłym roku to nadrobie, bigmickey graty za żarełko
          Bylo mi niezmiernie milo skrzyżować z wami kieliszki ;-)

          Komentarz


            #95
            Dzięki wszystkim za przybycie! To ludzie tworzą atmosferę




            zastanawiam się tylko jak Artur znalazł tą kałużę.... bo na trasie takiej nie było...

            Komentarz


              #96
              Odmeldowujemy z Bartkiem ... Dzięki wszystkim za świetny weekend, a szczególne podziękowania dla organizatora zamieszania i dla kucharzy, czapki z głów

              Komentarz


                #97
                Jak zwykle było zacnie
                Dzięki za spotkanie.
                ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                Komentarz


                  #98
                  taaaa w tamtym roku tez kałuży nie było na trasie turystycznej ale gdzieś musiała rura w lesie z wodą pęknąć i zalało 5 hektarów

                  Komentarz


                    #99
                    Uff przeglądam zdjęcia i widzę, że bawicie się bardzo grzecznie.
                    Czy będą zdjęcia z dziczenia w terenie?

                    Komentarz


                      Chorzów melduje się. Ducato do Zabrza i Tarnowskich Gór zdaje się też dotarło bez problemów.
                      czeczen - a spróbuj nie zrobić takiej impry w 2016 r., to.... podyskutujemy
                      Sowizdrzał
                      KTM 750 6T
                      Nie wierz, nie bój się, nie proś!

                      Komentarz


                        My też dolecielismy...ja dopiero teraz zajrzałem na forum..dzięki wielkie za spotkanie. Wyjeździlem się na maxa..miło było się po raz kolejny spotkać i pogadać...są listy z którymi.. i terminy na których warto być..do zobaczyska...

                        Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

                        Komentarz


                          JA również dziękuję za super imprezkę wybawiłem się i wyjeździłem za wsze czasy!!!

                          Komentarz


                            Bardzo bym prosił o filmy i zdjęcia bo mi nie wierzą, że coś jeździliśmy
                            ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                            Komentarz


                              czeczen, ale wkopaliscie im w siatke, nie?

                              ps. na domiar zlego weekend glownie spedzilem w robocie, wiec juz wszystko sie spieprzylo.
                              Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                              Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                              Komentarz


                                Dzięki za organizację. Przyjemna impreza.

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X