Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"Świętokrzyskie dziczenie 2015" 23-24-25. 10

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Cześć Ludziska !!!
    Dziękuję wszystkim za miłe spotkanie i rozmowy przy ognisku, organizatorom za przygotowanie imprezy, za fajne trasy, za pyszne jedzonko, fajne miejsce i pogodę która wam się udała :-).
    Cieszę się, że poznałem parę osób.
    Parę zdjęć i filmów można zobaczyć pod linkiem:
    Ostatnio edytowany przez Filip; 3885.

    Komentarz


      P1200200.JPGP1200204.JPGP1200216.JPGP1200247.JPGP1200264.JPGP1200277.JPGP1200278.JPGP1200283.JPGP1200285.JPGP1200287.JPG

      Komentarz


        Åšwietna impreza- Gratulacje

        Komentarz


          a tu link ode mnie z 20 minutowym filmem i kilkoma fotkami.. https://drive.google.com/folderview?...1E&usp=sharing

          Komentarz


            świetna trasa ,tym bardziej żałuje że mnie na niej zabrakło :/

            Komentarz


              Niezła ta wasza impreza, słowa złego nie powiem.
              Tyle że większość na lekkich upadlaczach, co sugeruje tylko jedno - dobrze zrobiłem dokupując DR350 do STenery.
              Mam pytanie jak sobie radzicie z dojazdem?
              Jak sobie radzicie z leśniczymi?

              Komentarz


                Michał - fajny filmik dzięki za filmik i za ogromną pomoc

                Giani - znalazłeś już tą "końcówkę od konewki" ? -jeżeli nie to pewnie jest na "bukłaku" z gruszką.....

                ofca - "tom razom" katondoniarze wygrali.... - (trzeba było dać im jakąś podpuchę bo inaczej nie podjęliby rękawicy ...) - jeszcze ten system rozgrywek wg. Junaka - nowomoda panie... tak czy inaczej ... Gratulacje!!!

                Filip - za mało alko.. - ja nie wiem jak można 30s utrzymać nieruchomo aparat...

                Grzesiek - to nie koniec sezonu... zdążysz coś kupić do weekendu....

                dziunek69 - jakoÅ› sobie radzimy....

                Komentarz


                  Dzięki wielkie Przemo za trud włożony w organizacje, chylę czoło szacun wielki...
                  Do krojenia buraczków nie przyznałem się żonie ( pytała skąd mam takie czerwone ręce) pewnie bym został dożywotnim krojczym w domu...
                  W siatkówkę wygraliśmy dzięki systemowi Junaka z całą pewnością gdybyśmy przegrywali 1:2 to mecz trwałby dalej Przedmiot nagrody (skrzynka bezalkoholowego) nie został skonsumowany, więc sprawa oprze się o rewanż
                  Do zobaczyska

                  Komentarz


                    Coś ten mój net ostatnio powolny. Filmy cały czas się wgrywają na dysk google, ale coś tam już można przejrzeć

                    foty: https://picasaweb.google.com/1183675...CNbD6b2u5eeWNA


                    Później dorzucę jeszcze ślad z garmina.

                    Komentarz


                      jak tam ślad?
                      jak się zapisał to podeślij bo sam jestem ciekaw bo kilka skrótów było całkiem niespodziewanych

                      Komentarz


                        Åšlad http://www.everytrail.com/view_trip.php?trip_id=3246936

                        Komentarz

                        PracujÄ™...
                        X