Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot XTZ 2010 PL+CZ+SK MORSKO

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #76
    Gdzie lać kasięęę ?
    http://www.informatyzacja.com

    Komentarz


      #77
      Do dzbana Wybaczcie, nie mogłem sie powstrzymać
      sigpic
      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

      Komentarz


        #78
        Jak myślisz o tym co ja to odwrotnie - z dzbana ...
        http://www.informatyzacja.com

        Komentarz


          #79
          witam tez sie pisze na ten zlot. oczywiscie namiocik, 3 osoby. ja przyjade ST a czy moj kolega bedzie mogł przyjechac suzuki DR. mam nadzieje ze tak. jestem z okolic Gorzowa WLKP jezeli ktos bedzie jechal na ten zlot i bedzie w okolicach niech da znac, w kilku zawsze razniej. i powiedzcie mi czy mam sie dorzucac cos kasy czy nie. pozdrawiam.

          Komentarz


            #80
            Usunięte na żądanie użytkownika

            Komentarz


              #81
              to wpisujcie mnie na liste. tylko mowie ze jak ktos bedzie w okolicach szczecina albo gorzowa wlkp niech pisze do mnie.

              Komentarz


                #82
                Usunięte na żądanie użytkownika

                Komentarz


                  #83
                  Kurde chłopaki i dziewczyny ja tez mam chęć ale jak zwykle z takich długich planów nic nie wychodzi postaram się dać znać jak najwcześniej, najwyżej kasę przywiozę ze sobą jak nie zdążę wcześniej przelać bo jednak udziec jedzony wśród innych posiadaczy xtz zawsze smakuje wyśmienicie .
                  Ruszał bym z wawy w piątek przed południem, jak by co to jeszcze dam znać bo chciałem sie dołączyć do reszty z grójca
                  OBY SIĘ UDAŁO
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #84
                    Usunięte na żądanie użytkownika

                    Komentarz


                      #85
                      na razie są 42 sprzęty ciekawe do jakiej liczby dobijemy

                      Komentarz


                        #86
                        to zbyt odległy termin bym mógł się określić, ale jeśli będę żył i będę mógł- zamelduję się

                        Komentarz


                          #87
                          Postaram się dołączyć do grupy północ, zobaczymy jak z wolnym w pracy...

                          Komentarz


                            #88
                            Usunięte na żądanie użytkownika
                            Ostatnio edytowany przez Gość; 27.

                            Komentarz


                              #89
                              blyshkrik kto ci to powiedzial ze rezygnuje?!?!?!?!?! Ja nic takiego nie powiedzialem! Napisalem ci na priva ze na styczniowa wyplate nie dam rady zadeklarowanej kasy wplacic z uwagi na
                              oczywiste wydatki ale chcialem zebys w wolnej chwili przyslal mi na priva dane do przelewu. To wszycho! Nie powiedzialem ze rezygnuje!
                              Slawek banditem 1200 tez przyjedzie ze mna jak wczesniej bylo ustalone.
                              Ostatnio edytowany przez Kowal; 52.

                              Komentarz


                                #90
                                Usunięte na żądanie użytkownika

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X