Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

9. PL+SK+CZ zlot motocykli Ténéré 03-05.06.2016, Tresna, ośrodek Neptun.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Melduja się i Jo ostatni partyzant Neptunowski
    Zlot jak jak zawsze w Waszym towarzystwie najlepszy <!> pozdro !! Dziękówa

    Komentarz


      Siemka ,dotarłem ok.18 ,ale zmokłem po drodze.Dzięki za dobrą zabawę i konfetti.Do następnego.

      Komentarz


        Bardzo dziękuję wszystkim za świetną zabawę i wielkie dzięki za organizację!
        Było super
        "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

        Komentarz


          I my dotarli ok 19. Po drodze kontrola policji, oberwanie chmury w Pszczynie i jeszcze kilka przelotnych deszczy.

          Impreza jak zawsze super. Podziękowania dla organizatorów, że im się chciało i dla wszystkich obecnych za doborowe towarzystwo.

          Do następnego

          Komentarz


            My też już w domu. Po drodze było trochę offu ale przerwanego przez gradobicie i ulewe w Pszczynie. Jak zwykle było super. Dzięki wszystkim za spotkanie. Jak się ogarnę to wrzucę foty.

            Komentarz


              ja róznież się dołaczam do podziekowań... szacun dla organizatorów!

              Komentarz


                .... i już na miejscu ... za mało za krótko.... trzeba ogarniać tygodniowe zloty!

                Komentarz


                  Fakt, ulewa w Pszczynie była, ale wycieraczki dawały radę , niestety. Jak pisze Czeczen, niedosyt pozostał, 2 dni to za mało.DSC_0049.jpgDSC_0048.jpg

                  - - - Zaktualizowano - - -

                  I jeszcze jedno, żeby nie zapomnieć kto wygrał
                  DSC_0052.jpg
                  Załączone pliki

                  Komentarz


                    ALoo Aloooo ..My też z Kamilem i Gianim juz w domach od dawna..hehe..cóż..na początek podziękowania dla organizatorów za nagrody, pomysły na konkursy i za Waszą ciężką pracę którą wykonaliście dla nas zeby było nam dobrze i zeby zadowolenie na twarzach było..bo dograć wszystko w praktyce jest o wiele ciężej niż w słowach..Także SEDLAR ...szacun!!!Zresztą ktoś kiedys powiedział i to chyba Czeczen że nie spotykamy sie dla lansu, tylko dlatego ze lubimy wspólne jezdzic, bawić sie i bez wzlgedu na marke moto mamy ze sobą o czym rozmawiać..a z roku na rok to sie tylko potwierdza...I na dobrą sprawę nawet gdybyśmy sie spotkali w zwykłej stodole, to mogła by wylecieć w powietrze..., bo było by zaje***ście!..Mimo awarii mostu zdołałem za zgodną kolegów dosiąść ich sprzetów, a była cała trójka..Maria tereska, LC8 Szafury i jarka TDM ( przeciez mówiłem Wam ze tam jest silnik V) Po przejechaniu sie po vinklach paru szafury LC 8 stwierdziłem ze stara miłość nie rdzewieje... i na pewno bedzie COME BACK! nie wiem tylko kiedy, co i jak, ale bedzie! koncze bo zaszalałem z tym wpisem..pozdrowionka...wkrótce film, zdjecia... itd...ale potrzebuje troche czasu..pewnie udostepnie prywatnie z dysku google..ale najpierw musze zrobić...pozdro..

                    Komentarz




                      Dzięki wszystkim za spotkanie, było jak zwykle
                      Wyżej link do zdjęć
                      Ostatnio edytowany przez siedlar; 193.

                      Komentarz


                        Zacny balet :-) zazdraszczam :-)
                        Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
                        Loud pipes save lives...
                        https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

                        Komentarz


                          Dzięki eliksirowi Gianiego miłość na zlotach kwitnie

                          tftnpui.jpg

                          Kilka moich fotek: https://onedrive.live.com/redir?resi...hint=folder%2c

                          Komentarz


                            strach podchodzić do eliksiru

                            Komentarz


                              To głębokie spojrzenie mówi wszystko:

                              WP_20160604_23_03_40_Pro.jpg
                              "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                              Komentarz


                                Zdar kolegovci PL ... som sklamaný z tohoto zrazu a moja obava sa naplnila. Bol to bohužiaľ najhorší zraz spomedzi všetkých 9 (PL,CZ,SK) zrazov čo boli doteraz.

                                - po príchode do campu nikde-nikto ... ani žiadne označenie pri vchode že sme správne a zraz sa koná ... ???
                                - zjedeme nižšie tam organizačná skupina ... žiadne privítanie ... nic ( a to ste pozývali vy PL ) ... ???
                                - organizátor na opačnej strane campu ako ostatný - zlá komunikácia bo ani neviem kto séf organizátor ... ???
                                - sobota zle časovo zorganizovaný výjazd , ani žiadne spoločné foto a po obede v reštaurácií sme museli ísť podľa vlastnej navigácie späť do campu lebo nikto z PL nezostal s poslednou skupinou ... ???
                                - sobota vecera raz ano bude opekanie (na vas ucet ako pozvanie) potom zasa nie ... až sme my urobili nákup na večeru potom vy poviete že nás pozývate ... ???

                                Na to že toto bol 9 zraz ... som sklamaný !
                                A to som vám (czeczen) napisal 4 mesiace popredu ako treba zorganizovať zraz . A to som zatvoril obe oči že môžu byť na zraze aj iný typ moto ako T a ST.
                                Bohužiaľ musím teraz po dohode s SK team konštatovať že ak v roku 2019 nebude hlavný organizátor u vás "LESZEK" (on pozná ako organizovať zraz) tak zraz v PL v roku 2019 nebude pretože neviete dodržovať určitý štandar zrazu a postarať sa ako uvítacia krajina o pozvanú návštevu a tým pádom poškodzujete dobré meno tohoto CZ + PL + SK Tenere + Supertenere zrazov !!!

                                Tak ak chcete aby bol zraz v roku 2019 v PL zoberte si tieto slová k srdcu máte dosť času na to aby ste o tom dobre popremýšľali.
                                Chceme len jedno aby bolo na zrazoch dobre , dodržat určitý štandard , postarať sa o pozvaných (jazyková bariéra) , zábavu , a že je to zraz T a ST.
                                Ostatnio edytowany przez supertenere; 372.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X