Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie opony są najlepsze do XT i XTZ? Opinie, oceny, zestawienia....

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Dzieki serdecznie kamilltee za odpowiedz. W zasadzie tak jak piszesz jade na szuter i na obie znane asfalty w Rumunii dlatego dzieki serdeczne za podpowiedz. Poszukam teraz dobrej ceny na Conti Escape albo K60. Obie wygladaja niezle. A T63 lub cos z TKC wybiore na ostrzejsza wyprawe

    Dzieki serdeczne.

    Kamyk
    ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

    Komentarz


      Panowie - dziekuje bardzo za rozjasnienie tematu.

      Poznalem kiedys mistrza moich podrozy (www.kotya.net).

      - Kotya, a jezdziles kiedys na kostkach?
      - nie, to nie ma sensu. zeby dojechac tam gdzie jest ciekawie to musisz i tak jechac po aslfalcie, wiec te kostki sa bezsensu.

      tak naprawde watpie, zeby moja podroz miala 12 tys po asfalcie, ale nie moge tego wykluczyc. Niemniej, z Waszej rozkminki wynika, ze opony musze miec dualowe = szosowe.

      naprawde dziekuje za zaangazowanie.
      Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
      Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

      Komentarz


        na ostrzejszą to c 02

        Komentarz


          jak ktoś umie to i na łysych pojedzie... tylko że na kostkach w terenie jest po prostu zabawa a nie walka o życie
          to ta delikatna różnica

          Zamieszczone przez ofca234 Zobacz posta
          Niemniej, z Waszej rozkminki wynika, ze opony musze miec dualowe = szosowe.
          dualowe to pojęcie za szerokie bo mieści:
          -K60/E07
          - Conti/Anakee
          - ... baaaa nawet TKC dla niektórych są dualowe

          a szosowe to szosowe
          ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
          FB: http://www.facebook.com/kamilltee

          Komentarz


            Zamieszczone przez kamilltee Zobacz posta
            dualowe to pojęcie za szerokie bo mieści:
            -K60/E07
            - Conti/Anakee
            - ... baaaa nawet TKC dla niektórych są dualowe
            z tych opon które zostały wymienione to conti i anaki są właśnie asfaltowe a duale to właśnie tkc, k60, e07
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              No to mam pytanie?
              Chodzi mi o fajną kostkę na przód. Tylko teraz zaczynają się schody bo rozmiar który mnie interesuje to 19".
              Chodzi o to, że szukam dla brata kostki do trampka.
              Wiem, że może trochę nie na miejscu ale będąc na forum TA nie dowiedziałem się nic konkretnego.
              Jak by ktoś coś wiedział byłbym rad. Ogółem to ciężko znaleźć kostkę na 19". Tkc jest ale poza tym...
              Aha nie chodzi mi o to żeby była uniwersalna. Normalnie do latania u mnie na wsi na przełaj
              Ostatnio edytowany przez giani; 102.
              ...tylko silnych los obdarza hojnie...

              Komentarz


                Zamieszczone przez giani xtz Zobacz posta
                No to mam pytanie?
                Chodzi mi o fajną kostkę na przód. Tylko teraz zaczynają się schody bo rozmiar który mnie interesuje to 19".
                Chodzi o to, że szukam dla brata kostki do trampka.
                Wiem, że może trochę nie na miejscu ale będąc na forum TA nie dowiedziałem się nic konkretnego.
                Jak by ktoś coś wiedział byłbym rad. Ogółem to ciężko znaleźć kostkę na 19". Tkc jest ale poza tym...
                Aha nie chodzi mi o to żeby była uniwersalna. Normalnie do latania u mnie na wsi na przełaj
                Trampek to nie motocykl więc kostki dobrej nie dostaniesz
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  Mitas E09 występuje w rozmiarze 90/90-19 i chyba nawet 100/90-19.
                  Stosuje taki w Uralu i super.
                  Chociaż pogłoski mówią że, jest śliski na asfalcie.

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                    Trampek to nie motocykl więc kostki dobrej nie dostaniesz
                    No własnie wiem
                    Ale co zrobisz jak kupił bez konsultacji. Coś mu muszę dobrać.

                    Tomur też się zastanawiałem bo właśnie tylko to znalazłem na 19" czyli TKc i Mitasa.
                    Ale ciekawi mnie to czy są jakieś fajniejsze opony.
                    ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez giani xtz Zobacz posta
                      No to mam pytanie?
                      Chodzi mi o fajną kostkę na przód. Tylko teraz zaczynają się schody bo rozmiar który mnie interesuje to 19".
                      Chodzi o to, że szukam dla brata kostki do trampka.
                      Wiem, że może trochę nie na miejscu ale będąc na forum TA nie dowiedziałem się nic konkretnego.
                      Jak by ktoś coś wiedział byłbym rad. Ogółem to ciężko znaleźć kostkę na 19". Tkc jest ale poza tym...
                      Aha nie chodzi mi o to żeby była uniwersalna. Normalnie do latania u mnie na wsi na przełaj
                      Ciężko.... ale jest taki wynalazek (szukaliśmy kiedyś do TDM-a ) dosyć ostra kostka

                      nazywa się ten wynalazek WANDA P262 - dosyć tanie można spróbowac do latania po polach ... i sadach

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez ofca234 Zobacz posta
                        co znaczy "nie schodzi szybko"

                        interesuje mnie przelot najmarniej 12 tys. Przyjmijmy glupie zalozenie ze wszystko bedzie po aslfacie. Da rade?

                        Pytanie i o TKC i i o T63.
                        Inna opona, ale zrobiłem ponad 12 tyś K60 (przód i tył) w małej 660 i jak sprzedawałem to jeszcze sporo opony zostało.
                        "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                        Komentarz


                          Na ten sezon zamówiłem komplet K60 pewnie już na mnie czekają w domu ,jak wrócę to założę

                          Komentarz


                            A gdzie zamawiales? Jakas dobra cene znalazles? Ja tez sie na nie szykuje.

                            Kamyk
                            ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

                            Komentarz


                              zamawiałem w Motorad za komplet i dętki wzmocnione 770 zł

                              Komentarz


                                Dzieki darti za informacje.

                                Kamyk
                                ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X