Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie opony są najlepsze do XT i XTZ? Opinie, oceny, zestawienia....

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Szinko + błoto = lód

    Przejazd przez błotko w lesie, hamowanie ryjem przez 10metrów plus gratis pęknięta owiewka.



    Nie pierwsza moja gleba na szinko w takich warunkach, asfalt jak za tą cenę wszystko OK.
    Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46. Powód: ube

    Komentarz


      To ile Ty jechałeś jak hamowałeś 10m?

      Komentarz


        jakie 40km/h, ale było z górki

        Komentarz


          To z górki tylko gaz

          Komentarz


            Spadek był, droga pod kątem, ryjem ryłem o tak:

            Komentarz


              też podobną glebe zaliczyłem u junaka , opony to podstawa na tył polecam c-02 ryje jak wściekła i za 200 złociszy można zakupic

              Komentarz


                Kaytec!
                Te super japońskie niełamliwe kierunkowskazy w taki sam sposób "pękły mi" czaszę.
                Oparłem się o skarpę, prawie zerowa prędkość a kierunkowskaz wybił pęknięcia w czaszy i wrócił do swojego położenia bez szwanku.
                Potem dałem na przód małe, tanie i łamliwe (mam nadzieję) kierunki, ledwie wystające poza owiewkę.

                Komentarz


                  Kaytec przez jesień i zimę zbieraj dutki na konkretne kostkowe opony zobaczysz co naprawdę potrafi motocykl na luźnych nawierzchniach, lyściach i temu podobnych atrakcjach, zawsze masz kontrolę. Troszkę km-ów przejechałem dość śmiało już sobie pocinam na kostkach a nadal mam sporo rezerwy, wiem że zakręt obsypany liśćmi który właśnie pokonałem mogę pojechać jeszcze szybciej. Mam pewność że odkręcając na zakręcie tył mnie nie wyprzedzi a ile fanu jak dupka odjeżdża na bok. Oczywiście coś za coś bo na asfalcie już nie jest tak cudownie jak na Trailmaxach ale nic to nie żałuję ani trochę.

                  Komentarz


                    W zimowym przeglądzie mam zapisaną wymianę opon, na pewno będzie to coś na off. Jeszcze nie wiem co, ale budżet podobny jak na szinke.

                    Komentarz


                      Niełamliwe to są takie jak u Kowala


                      Swoje oryginały straciłem przy pierwszej glebie i też takie wsadziłem Testowane wielokrotnie, już nic się nie urywa


                      Ostatnio edytowany przez ArturS; 427.

                      Komentarz


                        Takie same zakupilem, czekam az dojda nie bede ryzykowal ulamaniem czachy
                        Take care of your Tenere she will take care of you

                        http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

                        Komentarz


                          moja Terenia dostała komplet opon Michelin na przód lekko napoczęty Desert, a na tył nowiusieńka T63



                          przejechałam na nich całą Rumunię on - i off - road, jestem zachwycona, nawet w zakrętach ( rysowałam podnóżkiem o asfalt ) i na mokrym,
                          nieporównywalnie lepsze od TKC czy drewnianych Mitasów - moim zdaniem, oczywiście - podkreślam !!
                          będę im już wierna, T63 idealne opony dualowe, Desert crossowy, ale wszędzie daje radę tyle że indeks prędkości jest, ale to nie ścigacz, ja już nie jeżdżę szybciej niż 130 km/h



                          polecam

                          Komentarz


                            Kate, a trwalosc?
                            Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                            Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez ofca234 Zobacz posta
                              Kate, a trwalosc?
                              baaardzo dobra, przynajmniej T63, Desert crossówka jak to kostka, ani źle, ani dobrze, ale ponad 3000 już na niej zrobiłam ( również sporo asfaltu, nawet większość ) i dalej jeszcze sporo zostało, powiem, jak zużyję do końca

                              Komentarz


                                Czy ktoś miał do czynienia z oponką Pirelli MT 60 ?

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X