Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Siedzenie turystyczne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    A to nie jest to co dawal Wulkan? Bede dzwonil do niego, bo mam do zmiany swoja kanapke

    Kamyk
    ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

    Komentarz


      #17
      nie mam pojęcia nie wypytywałem ale bardzo możliwe ale Gość twierdził ze jego robota a jest z Wrocławia

      Komentarz


        #18
        ja jak byłem zainteresowany jeszcze i dzwoniłem do wulkana to też mi powiedział, że daje to gdzieś do zrobienia wszystko podrożało itd itd teraz to 300 zł

        Komentarz


          #19
          ja odebrałem właśnie siedzenie z przeróbki i obszycia, jeszcze nie jeździłem ale na postoju jest dosyć wygodne i tyłek nie zjeżdża w żadnym kierunku, robiłem u mariomoto.pl z Rybnika
          sigpic

          Komentarz


            #20
            Swoją kanapę oddałem do przerobienia do zetjohny z forum AT, koszt z przesyłkami wyszedł ok 230PLN
            Wymiana całej gąbki plus nowe obszycie z materiału antypoślizgowego. Sprawdza się to i to

            Przed:


            Po:


            Komentarz


              #21
              Super! Czyli tez do niego oddam zima. Rozm. z nim kilka razy, jednak nie mialem kiedy podeslac siedzenia do niego. Niezle to wyglada.

              Kamyk
              ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

              Komentarz


                #22
                Zamieszczone przez mody Zobacz posta
                ja odebrałem właśnie siedzenie z przeróbki i obszycia, jeszcze nie jeździłem ale na postoju jest dosyć wygodne i tyłek nie zjeżdża w żadnym kierunku, robiłem u mariomoto.pl z Rybnika
                A masz może kolego jakieś zdjęcie tej przeróbki ? No i jaki był jej koszt jeśli można wiedzieć ?

                Komentarz


                  #23
                  ja nie wiem jaka kanape i skad dal mi Bartas, nie wiem kto ja robil, ale musze powiedziec, ze jest rewelacyjna.

                  szeroka, troche podwyzsza, bardzo wygodna. jak ktos szuka czegos na dalsze wyjazdy to moge polecic
                  Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                  Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                  Komentarz


                    #24
                    Zamieszczone przez tomasz Zobacz posta
                    A masz może kolego jakieś zdjęcie tej przeróbki ? No i jaki był jej koszt jeśli można wiedzieć ?
                    IMG-20121016-01032.jpgIMG-20121016-01033.jpgIMG-20121016-01034.jpg

                    oto fotki, koszt 350zł kolory wstawek były do wyboru, obszycia i wykończenia też, materiał zastosowany fajnie trzyma dupsko w siedzeniu i jest wygodniejsze niż seria
                    sigpic

                    Komentarz


                      #25
                      Czy udało może się ustalić czyja to robota?

                      Kolega MX Wulkan???

                      Komentarz


                        #26
                        Niewatpliwie tak
                        Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                        Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                        Komentarz


                          #27
                          Zamieszczone przez darti Zobacz posta
                          Ostatnio na stacji paliwowej zapytał mnie Gość jak się spisuje jego kanapa, po krótkie dyskusji stwierdził że to jego produkcja cena 250 zł za przeróbkę .tel 609 810 888 Sławek ,dzwonić i dopytywać
                          Cena wzrosła do 350 zł - plus przesyłka do i od. Razem to będzie ze 400 zł. Szukam taniej
                          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                          Komentarz


                            #28
                            Jak dla mnie tylko zejthona z FAT. Ja za przerobienie swojej dalem 180zl. Zagadaj do niego, choc ma napiete terminy.

                            Kamyk
                            ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

                            Komentarz


                              #29
                              Lukass, próbuję się do Ciebie dodzwonić od 2 tygodni w tej sprawie
                              Znalazłem tapicera (ogłaszał się na forum MZ), spod Wrocławia, który wstępnie wycenił przeróbkę kanapy na 250zł.
                              Robił podobną przeróbkę do afryki. Terminy jak na razie ma git, bo z wysyłką pewnie w ciągu tygodnia roboczego kanapa by wróciła.

                              Komentarz


                                #30
                                Zamieszczone przez dex Zobacz posta
                                Lukass, próbuję się do Ciebie dodzwonić od 2 tygodni w tej sprawie
                                Znalazłem tapicera (ogłaszał się na forum MZ), spod Wrocławia, który wstępnie wycenił przeróbkę kanapy na 250zł.
                                Robił podobną przeróbkę do afryki. Terminy jak na razie ma git, bo z wysyłką pewnie w ciągu tygodnia roboczego kanapa by wróciła.
                                Dzwoń do mnie kilka razy

                                Sławek, znalazłem dwóch ludzi, którzy w Warszawie przerabiają kanapy. Zobaczę ile krzykną za robotę, jak dużo to pewnie będę się do Ciebie odzywał

                                - - - Zaktualizowano - - -

                                Zamieszczone przez Kamyk Zobacz posta
                                Jak dla mnie tylko zejthona z FAT. Ja za przerobienie swojej dalem 180zl. Zagadaj do niego, choc ma napiete terminy.

                                Kamyk

                                Dwa razy na forum AT pisałem do niego ale zero odpowiedzi. A czy robi takie jak w tym wątku - siodła od MX-wulkana? Ja musze mieć stopniowaną bo tyłek mi odpada na oryginale.
                                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X