Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Siedzenie turystyczne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
    Dwa razy na forum AT pisałem do niego ale zero odpowiedzi. A czy robi takie jak w tym wątku - siodła od MX-wulkana? Ja musze mieć stopniowaną bo tyłek mi odpada na oryginale.
    Moge podac Tobie maila do niego. Napisz tez do niego w watku. Fakt ciezko sie z nim skontaktowac, bo ma terminy zawalone. Robi to calkowicie hobbistycznie po pracy. Ale robi wszystko co sie chce. Kazde udogodnienie. Co bedzie mogl to powie i zrobi.

    Kamyk
    ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

    Komentarz


      #32
      OK, poprosiłbym o maila Zobaczymy na ile wyceni i czy podejmie się roboty.

      Właśnie dostałem info, że facet w Warszawie (chałupniczo, bez żadnego paragonu, ogłasza się na rónych forach, lokal ma na Powst. Śl.) zrobi mi kanapę za 450 zł..... Za tyle to można w super extra robiącym do luxusowych aut warsztacie przerabiać kanapę. Na głowe upadł.
      Ostatnio edytowany przez LukaSS; 4.
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        #33
        Tyle to pewnie w MARIO-MOTO byś zapłacił za ich robotę która od profeski niczym nie odbiega.Ja mam od MX -a i po drugim sezonie kanapa jak nowa,z plecaczkiem trochę zrobiłem i zdecydowanie wygodniej niż na oryginale.W miarę dobrze trzyma i nie czuć tak zmęczenia podczas długiej jazdy.
        Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

        Komentarz


          #34
          609 810 888 - czyli to jest nr do tego "Kolegi Wulkana" ?
          który robi takie kanapy ?https://picasaweb.google.com/1163843...78471089855986
          Im GORZEJ tym LEPIEJ.
          Nikt nie mówił że będzie letko.

          Komentarz


            #35
            Zamieszczone przez Rudolf000 Zobacz posta
            609 810 888 - czyli to jest nr do tego "Kolegi Wulkana" ?
            który robi takie kanapy ?https://picasaweb.google.com/1163843...78471089855986
            no niestety nie działa link do tej kanapy ...

            Komentarz


              #36

              link z postu 25
              Im GORZEJ tym LEPIEJ.
              Nikt nie mówił że będzie letko.

              Komentarz


                #37
                ktoś ma aktualne informacje na temat tego czy te kanapy są jeszcze robione przez tego kolegę ???

                Komentarz


                  #38
                  Zamieszczone przez Marcin-Słupsk Zobacz posta
                  ktoś ma aktualne informacje na temat tego czy te kanapy są jeszcze robione przez tego kolegę ???
                  Jutro się go zapytam i dam znać, chociaż dawno się nie udzielał na forum.
                  "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                  Komentarz


                    #39
                    Zamieszczone przez Marcin-Słupsk Zobacz posta
                    ktoś ma aktualne informacje na temat tego czy te kanapy są jeszcze robione przez tego kolegę ???
                    Napisz PW do niego, będzie coś miał.
                    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                    Komentarz


                      #40
                      Jest na Allegro firma ,która robi siedzenia ,można kupić sam pokrowiec lub wysłać siedzenie do obicia.
                      Możliwe jest zrobienie wg. innego wzoru z tzw. podwyższeniem bo już pytałem.Koszt z wysyłką 275 zł.
                      Papacool

                      Komentarz


                        #41
                        Gotowe siedzenie na wymiane,cena 275 zł
                        007.jpg008.jpg001.jpg
                        Ostatnio edytowany przez mx-wulkan; 9.

                        Komentarz


                          #42
                          PW poszło

                          Komentarz


                            #43
                            Ktoś powiadomi Słowaków?
                            Byli bardzo chętni...
                            Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
                            Loud pipes save lives...
                            https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

                            Komentarz


                              #44
                              jeszcze mam takie pytanko, może ktoś opisać wrażenia z jazdy na tym dzielonym siedzeniu?
                              jakie są różnice, i czy ktoś kto zmienił na takie dzielone wróciłby do normalnego ??
                              waham się nad zmianą, dla pasażera pewnie lepiej bo nie zjeżdża na kierowcę , ale w pojedynkę w terenie czy na dalszej trasie mniejsza możliwość zmiany pozycji..

                              dajcie jakieś wnioski i wasze wrażenia

                              Komentarz


                                #45
                                Ja od roku jeżdżę na dzielonym i nie wrócę do oryginalnego. W długich trasach bardzo wygodne, zarówno dla pasażera jak i kierowcy. Jak byliśmy na Zakarpaciu w maju, również nie odczuwałem jakiegoś dyskomfortu atakując szczyty.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X